Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ehliyet Harcı ne kadar ödediniz?

HANC1

Üye
Konular
22
Reaksiyonlar
0
H sınıfı ehliyet için Halk banka ödeme yapan varmı ? Toplamda ne kadar ödediniz ? Kaç tane dekont aldınız ?

Ben bugün 242 TL ödeme yaptım 4 adet dekont verdiler her dekontta ayrı fiyat yazıyor bir yanlışlık olmuş olabilirmi ?

ya ben zaten H ehliyet alırken butun harçları ödeyip aldım neden bunu değiştirirken para ödüyorum boyle saçmalık olmazzzzzz

Devlete para lazım örnek ehliyet yenileme , nüfus cüzdanı yenileme , kpss ücreti , ekpss ücreti , ÖSYM yapmış olduğu tüm sınav ücretlerini Türkiye ` nin nüfusu ile çarptığında güzel gelir elde ediliyor.

İron

Neden böyle düşünüyorsun adamlar asgari ücreti 1404 tl yaptı çok iyi para benzin 5 tl çok çok ucuz lütfen yorumlara dikkat edelim onlar konuşur akp yapar :D

Yeni alıyorsanız bu fiyatlarda. Geçen yıl yani 2016 aralıkta arkadaşım aldı oda 230 lira civarında ödedi.

haklısın hükümet bugün emekliye %4.65 zam yaptı. Baba zam harca harca bitmez.

banada 200 TL dediler. başvururken ben 40 TL ödeyip geçtim
nasıl mı
KBB bölümü 40 tl sadece KBB yapıp sağlık raporu aldım. H Ehliyet alabilir yazısını yazdırdım ve gittim emniyete aldım ehliyetimi.
Numune hastanesi :)

b sınıfı ehliyet harcı

merhaba b sınıfı ehliyet harcı 2017 de 433,10 TL+ 117 TL + 22 TL olarak görünüyo
hehangi br indirim yok mu

2024 Nisan itibarı ile H sınfı ehliyeti Engelli B ehliyet (Sınırlı Kullanım Kodları olan Ehliyet) 'e çevireceğim ödemem gereken harç ücreti ne kadar , eski ehliyetimi 2005 yılında almıştım ?

H sınıfı ehliyetten Engelli B ehliyetine geçiş yapacağım .
Aşagıdaki 3 kalemi de ödemek zorundamıyım :

1-)“Vakıf Hizmet Bedeli” Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Hesaplarına 230,00 TL
2-)“Değerli Kâğıt Bedeli” Vergi Tahsil Yetkisi Verilen Banka Hesaplarına 990,00 TL
3-)“B” sınıfı için (Engelli "B" Sertifikaları da Dahil) Harç Ücreti Vergi Tahsil Yetkisi Verilen Banka Hesaplarına 3.945,40 TL

Son düzenleme:
Üst Alt