Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Duyuru] Sevgiseli Sakatlar Derneği

abalı

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Biz Sevgi Seli Sakatlar Derneği Yönetimi olarak sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyoruz.

Özürlü arkadaşlarımızın yanında yer aldık ve derneğimizi kurduk.

Bizler bu yola gönüllü olarak çıktık. Özürlü-sağlam el ele vererek bu yola baş koyduk. Amacımız özürlü camiasına hizmet etmek, onlara destek olabilmek ve daima yanlarında olmaktır.

"ÖZÜRLÜ-SAĞLAM EL ELE"

SEVGİ SELİ SAKATLAR DERNEĞİ Alanaldı Cad.İpek Sok.Büro Sit.C.Blk.No:7 Bahçe Katı İçerenköy/Kadıköy adresinde hizmet vermektedir.

Tel:0 216 577 00 70 / 0216 469 47 00 www.sakatlardernegi.com

Sevgi Seli Sakatlar Derneğinin ilk sekreteri bendiim sema ablama selamlar Derya ben osman abi :)

DERYA TŞK EDERİM SEMA HANIMA SLM NI SÖYLÜYECEĞİM KENDİNE İYİ BAK BİZLERİ UNUTMA İST GELİNCE YANIMIZA GEL KAPIMIZ DAİMA ACIK SİZE

ABALI

abalı' Alıntı:
"ÖZÜRLÜ-SAĞLAM EL ELE"

Sevgili Abalı derneğiniz hayırlı olsun çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Umarım sloganınız bu olmaz "Çürük-Sağlam el ele" yi çağrıştırdı bana.

Göze kulağa hoş gelmiyo sanki :!: :?:

CELLMAN DEMİŞİNKİ

Umarım sloganınız bu olmaz "Çürük-Sağlam el ele" yi çağrıştırdı bana.

BU O ANLAMDA KULLANMADIK TOPLUMDAKİ YERİMİZİ DİĞER KİŞİLERLE AYIRT ET MEDEN EL ELE VERİP SORUNLARIMIZIN AŞILMASI ANLAMINDA SÖYLENMİŞTİR.YARIN SAĞLAM İNSANLARIN ÖZÜRLÜ VEYA SAKAT OLMAYACAĞI NE MALÜM GARANTİSİ VARMI?

DERNEĞİNİZ HAYIRLI OLSUN KADİ KÖYDEYKEN ZİYARETE GELMİŞTİM ŞULE HANIM SEKRETEDİ O ZAMAN İNŞALLAH GENE GELİRİZ BİR ÇAYINIZI İÇERİZ DERNEĞİNİZ HAYIRLI OLSUN :lol:

SLOGANLARDA Kİ ANLAM KARMAŞASINA DEĞİL (DETAYLAR SADECE VAKİT KAYBINA YOL AÇAR) NİYET,GAYE VE AMACA DİKKAT VERİLMESİ GEREKİR.

SEVGİLİ ABALI ABİ, SENİNLE BİLDİĞİN GİBİ 2 TEMMUZ KAHVALTISINDA TANIŞMA ERDEMİNE VAKIF OLAN BİRİ OLARAK, BU YOLDA NE KADAR ARZULU VE DİRAYETKÂR OLDUĞUNU GÖZ ADRI ETMEK, BÜYÜK BİR İNSANLIK AYIBI OLUR.
BU SURETLE DERNEĞİNİZİN ATILIMLARINI MADDİ VE MANEVİ YÖNDEN DESTEKLEYECEĞİMİ SİZLERE BİLDİRİR, BU CAMİAYA İSMİNDEN DE ANLAŞILACAĞI GİBİ, HUZUR VE SEVGİ GETİRMESİNİ YÜREKTEN TEMENNİ EDERİM.

SAYGI VE SEVGİLERİMLE,
GÖXEL (BLACK&WHITE)

Kurmuş olduğunuz dernekte sakatlar adına yapacağınız tüm faliyetlerde
sizlere başarılar diliyorum.

Tüm sevgi seli derneği üye dostlarıma sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

SALİM 52
DERNEĞİMİZİN KAPISI HERKESE ACIK BUYUR GEL BEKLERİZ İLGİN İÇİN TŞK EDERM

ABALI

GÖXEL (BLACK&WHITE)
TŞK EDERİM GEL BEKLERİM OTURUP KONUŞURUZ ZATEN GELECEGİNİDE SÖYLEMİŞTİN

DERNEGİNİZ HAYIRLI OLSUN ABALI BEY. SLOGANINIZDADA HERHANGİ BİR SORUN GÖRMÜYORUM (KENDİMCE)

O DERNEK KURULALI ÇOK OLDU BE ABALI ABİ YÖNETİME YANİ GELMİŞ OLMALI ABİ DURSUN KAYAYA DA SELAM SÖLE ONUNLA ÇOK KAVGALAR ETTİK BEN ORDA ÇALIŞIRKEN HAKKINI HELAL ETSİN.SEMAL ABLA ÖZLEM ABLA TANIDIK BÜTÜN ARKADASLARA.İSTANBULDA ORASI BENIM İLK EVİMDİ.:)

HASAN DURMUŞ VE GULPEMPE
TEMENNİLERİNİZ İÇİN TŞK EDERİM UMARIM BİRLİKTE ÇALIŞMA FIRSATI BULURUZ

Derneğiniz hayırlı olsun ,bazı dernekler hakkında yazılacak çok şey var ama şimdilik kalsın, sizin derneğiniz onlara benzemez inşallah,tekrar hayırlı olsun der ,sevgi ve saygılarımı sunarım.

NAİMSAV

İYİ DİLEKLERİN İÇİN TŞK EDERİM SEVGİ SAYGI BİZDEN BUNDAN EMİN OLABİLİESİN BİZ HER ŞEY ŞEHVAF GİZLİ SAKLI HİÇ BİE ŞEY HER ŞEY BİZLER İÇİN SUSURLUĞA SLM

ABALI

Derneğiniz hayırlı olsun umarım...
Diğer dernekler gibi boş geçmez faliyetleriniz...
İstanbulda bi ton dernek var ama ne yapıyorlar diye bi baktığınızda makbusla bağış almaktan başka bi faliyetleri yok!
Umarım biz bu dernekleri kendinize örnek almazsınız...

Faliyetlerinizi ve başarılarınızı bizle paylaşırsanız mutlu oluruz...

Saygılar

Güvercin....:)

Derneğiniz hayırlı olsun

Faliyetlerinizi ve başarılarınızı bizle paylaşırsanız mutlu oluruz...

ELBETTE FALİYETLERİMİ SİZİNLE PAYLAŞIR SİZLERİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ SİZİNDE YAPABİLECEĞİNİZ ETKİNLİKLER VE FALİYETLERİ DERNEĞİMİZLE BERABER YAPABİLİRİZ BAŞARILAR HEPİMİZİN BAŞARISI GELİN ZİYARET EDİN DERNEĞİMİZİ

ABALI

Sayın abalı

Derneğinizi en kısa zamanda sizlerle tanışmak adına gelip ziyaret edicem

Güvercin

MagnuM' Alıntı:
İzmirede bi şube açsakmı acaba ne :?:

ŞU ANDA ŞU AÇMA GİBİ BİR DÜŞÜNCEMİZ YOK BU HİÇ ACILMIYACAK ANLAMINDA DEĞİL BELKİ İLERİKİ GÜNLERDE OLUR İLGİN İÇİN TŞK EDERİM

Guvercin gozlu kiz' Alıntı:
Sayın abalı

Derneğinizi en kısa zamanda sizlerle tanışmak adına gelip ziyaret edicem

Güvercin

ZANNEDERSEM İST.DASIN BUYUR GEL TANIŞALIM GEREKİRSE ÇALIŞMALARINDA DERNEĞİMİZ SİZEDE GÜCÜ ORANINDA DESTEK OLUR
TŞK EDERİM İLGİNE BEKLERİZ

HERŞEYE RAĞMEN

Ellerim kesik bileklerimden, Sırtımda asırlık yük.Kambur
Ayaklarım felçte,Bak yinede yaşıyorum işte,
Tekerlekli sandalyemde beşik kertmeli yarim Bastanum
Ve hiç bitmeyen Umudum,Yürüyorum işte.
Derneğimiz tarafından düzenlenen Engellilerimizin dayanışma ve kaynaştırma gecesinde aramızda sizleri de görmekten onur duyarız.

SEVGİSELİ SAKATLAR DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU
MÜRACAAT OSMAN ABALI- TEL= 0216 577 00 70- 0 505 412 88 77
EYSAN OTEL
Tarih: 26/08/2006
Saat:19.00 ile24.00
Kadıköy rıhtım Caddesi No: 26 KADIKÖY
Tlf: 0216 346 24 40 (5 hat)

Başarılar diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun. Gelişim gösterecek çok iyi ve güçlü aktivite ve projelere imza atmanızı dilerim.

Saygılarımla,

merhaba

derneginizin işlevi ne hangi konularda yardımcı oluyosunuz bende rasim paşada oturuyorm

abalı abicim hayırlı olsun derneginiz öncelikle insallah dernek açmak için acamamısınız çünkü ben bursa da bir dernege üyeyim hiç bir faliyeti yok hiç calışma göremiyorum resmen üyelerin gelmesini istemiyorlar öyle bir tavır var. inşallah böyle olmaz derneginiz tekrar hayırlı olsun selamlar

Üst Alt