Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Düşün ki o burayı okuyacak ne söylemek istersin...

Ulan........sinsi ikuyuzluyetmedi mi verdiğin zarar daha ne'istiyorsun benden yaaa sen,aygır kaç kilosun aygır bedeninle daha neistiyorsunbenden'Senin kültürüne s.ciyim ben ulan ck kültürüsün madem niye benimle uğraşıyorsun.........heryondenfakir pisliği :mad:

Ulan mağaralı kadina saygısı olmayan şerefsiz nasil bi,erkeksin sen yaaa senin annen ablan yok,mulan serefsiz bu,kadar........uydurup kadinla uğraşıyorsun aciz pislik cahil

Ortak benimle uğraşıyorsun........uydurup Allah,belani versindilerim,senin aygir yağ tulumu :mad:
Adam buna bulaşacağıma keşke tır çarpsaydı demiştir ha! Her kimse? 😂

Biz de seni insan bilip espirili yaziyorduk surda arkadasiz diye meğer sinsiymissin yaziklar olsun sana mecnun .

Mutlaka da doktora görün- bir kadini rahatsiz ettikleri zaman sesim cikmaz aradan on ay geçer ezme amaclı uğraşma amaclı keyif amaclı alıntı yaparim sesim çıkar- sesimde bir sıkıntı mi var de doktora mecnun 😊
Doğa sen bana neler yazmışsın böyle üzüldüm ya, kalbimi kırdın.
Elbette seni kimse rahatsız etmesin, hem sen güçlü bir kadınsın kendini ezdirmezsin biliyorum, ezmeye kalkanı çaput edersin.

Kız ama küsme, beni unutma...

Artık eskisi gibi kaliteli güzel küpler yok... Her şey plastik olmuş atık maddelerden yapılan... Dolayısıyla sirkenin bir kabahati yok, küpler naylonlaştı.. naylon eşittir kanser.

Bunu niye yazdım gereksiz bir şey gibi... Aklı olan insan için çok şey ifade ediyor.

Üst Alt