Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Doğa sigorta maluliyet tazminatı ödeme süreci hakkında bilgisi olan var mı?

Konular
6
Reaksiyonlar
0
trafik kazası sonrası maluliyet raporum ve diğer belgelerim vs. ile doğa sigortaya tazminat başvurusunda bulundum. şu anda raporumun medikal incelemede olduğu söyleniyor. yakın zamanda doğa sigortaya başvuruda bulunan var mı acaba sonuçlanması ortalama ne kadar sürüyor ve tazminat ödemede zorluk çıkartıyorlar mı veya çok mu eksik ödüyorlar? ona göre direk avukat aracılığı ile tahkime başvurayım zaman kaybı yaşamak istemiyorum. yakın zamanda bu sebeple doğa sigortaya başvuruda bulunanlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. herkese iyi günler diliyorum.

size şöyle yardımcı olabilirim. telefon numaramı yazınız sizi birilerine yönlendişreyim. gerekirse onlar sizin işinizi halleder

aracılar vs. vs. yazmasın lütfen boş yere vaktimi çalmayın

Merhaba benim dosyamda doğa sigortada. Tahkime gitti dosya. Ulaştırdıkları doğrudur. 11 nisanda tahkim sonuçlanacak

ben %47.7 rapor göndermiştim. doğa sigortanın medikali raporumu %37ye indirmiş. bende kabul ettim %37 üzerinden hesaplama yaptılar ve paramı hesabıma önümüzdeki günlerde yatıracaklarını söylediler.

yildizzozkan
kabul etmeniz iyi olmuş, tazminatınızı aldıktan sonra eksik olduğunu düşünürseniz eksik kısmı için dava yoluna da gidebilirsiniz

yildizzozkan doğa Sigorta genel olarak ılımlı. Evraklarınız tamsa ortalama 1 ay içinde tazminatınız yatar .

evet 02.04.2019 tarihi itibariyle kabul ettiğim tazminat miktarımı doğa sigorta tarafıma ödemiştir. ilgili davrandılar teşekkür ederim.

kaza geçiren arkadaşlara önerim hiç kimseye vekalet vermeden kendiniz sigorta şirketine başvuruda bulunun bu çok kolay bir işlem. ilk verecekleri tazminatı aldıktan sonra eksik ödediklerini düşürseniz kalan kısmı için bir avukatla anlaşın. ancak sigorta şirketi bir ödeme yapmak için arabulucu vs. veya göstermelik dava açın vazgeçin ödeyelim fln derse hiç o işlere girmeyin çünkü daha sonrasında tekrar dava açma hakkınız olmuyor. ayrıca kesinlikle bu işlerle uğraşan hasar takip şirketlerinden ve aracılardan kesinlikle uzak durun resmen sizin hakkınız üzerinden kazanç sağlıyorlar. bir çok avukatta sadece para için insanları kandırabiliyor. dikkatli olun

yildizzozkan

Kardeşim merhaba. Acaba doğa sigorta ile son durumun ne oldu. Bende evrak gönderdim senin sonucun nedir bilgilendirir misin?

hocam teklif ettikleri miktarı aldım. kalanı için dava açmıştık ve dava sonucunda da eksik kalan kısmı aldık.

Aktüer hesaplama da Alman gereken paranın ne kadarını aldın kardeşim. Mesele benim aktüer hesabım 346 bin ediyor bunun bana kaçını öderler en kötü ihtimalle. Şirketten dönüş bekliyorum. Dosya açıldıktan ne kadar sonra teklif ediyorlar. Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum üztad

Merhaba doğa sigortadan tazminat limiti mi aldım bakıcı tazminatı için başvurdum bekliyorum BAKICI TAZMİNATI alan varmı

Üst Alt