Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Daha önce direksiyon sınavına girenler deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

i_brahi_m

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
4
slm arkadaşlar bi sorum olacaktı 10-11 mart 2012 günleri h ehliyet için direksiyon sınavına kimler girecek. daha önce giren varmı deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim..
şimdiden teşekkürler..

bana önce var dedi hallederiz dedi kayıt oldum sonra motor verelim onu kullan,her sakata göre araba mı alıcam ben dedi kurs sahibi.
ben de ona öncelikle sakat kelimesi yanlış engelli desen diyecektim ki baktım gereksiz,
dedim sen daha numunelik 1 tane bile almamışsın ki kaç tane alıcam diyorsun.
1 tane elden gaz fren tertibatlı araba al isteyen frenini isteyen gazını isteyen her ikisini elden kullanır dedim anlatamadım.
şikayet edecektim zaman bulamadım bu da benim hatam.
koskoca gebzede tüm kursların sahibiymiş adam.
neyse kısaca hiç kursa gitmedim,yazılı sınavda 1.olmuşum.
direksiyon sınavında sağdaki kurs hocası gaza frene debriyaja bastı
ben sadece direksiyon kullandım,geçtim.
bu ara araba alıcam ama önce tecrübe kazanmam lazım onların yüzünden öğrenemedim...:mad:

Bende direksiyon sınavına giricem ama bana göre aracı yok kursun :) normal araç kullanırım herhalde :rolleyes:

Heyecan ve panik yapmadıktan sonra çok rahatlıkla geçebilirsiniz ?
ben direksiyon sınavındayken, bi okulun bahçesinden çıktık o kadar yeri dolandım geldim ve tekrar okulun bahçesine girmem gerekiyorken,okul girişi geçiyormuşum ki, hocalar söyledi;okula gireceksin diye ;);) :eek: heyecandan unutmuşum yola devan ediyorum.ay nasıl kızarmıştım o an :eek:.işte sadece ordan puanımı kırdılar,85 le geçtim :)

yorumlarınız için teşekkürler sınav oldu allaha şükür geçtim.fazlada uğraştırmadılar sınav heyeti zaten babamın otomatik vitesli arabasıyla girdim.banada kurs arabanı kendin bulacaksın demişti...

Üst Alt