Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Cocuk felcinde bitkilerin yeri?

Hüsmen

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar bir bitkici bana oglumun beynindeki hasari yok iyilestirecegini söyledi benden kan sayimi beyin mr ve elimdeki ogluma ait bütün raporlari istedi durumuna bakip ona göre bitki ilaci hazirlayacagini ve yardimcisi biz o bitkiyi kullanirken sürekli telefonlasarak bilgi alisverisi yapacaklarini bitkinin faydasini görüp görmedigimizi aktaracakmisiz oglumun durumu agir degil konusmasi yürümesi bozuk kaslari zayif onun icin canimi veririm yeterki iyi olsn benim korktugum para kaptirmak degilde ya hazirladigi bitkiler ogluma okunursa? Modern tipta caresi yok hasarli beynin bitkilerle herhangi hasatlikta iyilesenler duydum bana bu konuda birsey söyleyecek olan var mi?

Oğlunuzun hastalığı çocuk felcine benzemiyor gibi. Beyin hasarı , konuşma , yürüme bozukluğu ...Çocuk felcini yansıtmıyor bu belirtiler :confused:

Bence çok itibar etmeyin bilinmedik tedavi yöntemlerine ...

Beyin hasarını tıbbi yollarla düzeltimiyorlar,bitkiler mi dermen olacak...:rolleyes:
Bu tür hayal avcılarına inanmayın..Hem paranızı alcaklar,hem çocuğunuz sağlığını bozabilirler o nedenle bilinçli olup o tür kötüye kullanımlara fırsat vermeyin...

canım benim sen neden kabullen miyorsun çocuklarımızın tam kesin bir tedavisi yokki serabrel palsi de hepimiz isteriz çocuklarımızın kullandıgı ilaçlar falanda var bitki diyip geçme yan etkileri çok oluyor iyi düşün herkez mattiyata döktü artık salıgımızı düşünen yok tıptan şaşma derim

Tedavisi olmayan hastalık yok ama henüz tedavisi keşfedilmemiş olabilir sp de bunlardan biri..papat, rezene. Bal kabağı hasarlı beyin tedavisinde gittikçe iyi sonuçlar veriyor..deneyin..kimseye para ve umudunuzu kaptırmayın....

Oglum cerebral palsy ataksi sonucta beyni hasarli yasi kücük oldugu icin herseyi denemek istiyorum futbol bile oynuoyr ama hep korkuyorum düsecek beynin üstüne diye 14 arayla bir büyük oglum daha var cok fark var aralarinda hüseyin papatya, rezene, bal kabagi bunlari deneyecegim sagol

Üst Alt