Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çinli doktorlar Duchenneyi tedavi ettiğini iddia etmiş..? [Soru]

Ne olur dikkate bile almayın bu "mucizeleri"! Bunlar tamamen ama tamamen bilim dışı iddialar. Yok profösörmüş, yok uzmanlarmış... Hepsi yalan. Milyonlarca insanın mağdur olduğu konuda bir tedavi geliştirilirse, emin olun bu alelade reklam içerikli bi sitede değil, BİLİMSEL yayınlarda duyurulur en başta.
Tekrar ediyorum, mucize iddialarına KANMAYIN.

UMUT FAKİRİN EKMEĞİ AMA BANA PEK İNANDIRICI GELMİYOR BÜTÜN BUNLAR ,SADECE BOŞ YERE HAYAL KURMAKTAN ÖTEYE GİTMEZ GİBİ GELİYOR ,DÜNYADA O KADAR ÇALIŞMALAR OLUYOR HİÇ BİRİ BU KADAR KESİN VE SOMUT BİR TEDAVİ YÖNTEMİ VAR DEMEZKEN BUNLAR BİRAZ PARA TUZAĞI SANKİ ,AMA YİNEDE BİLEMİYORUM İNSAN SON ZAMANLARDA NEYE İNANACAĞINI ŞAŞIRIYOR VALLAHİ
YİNEDE UMUTLARIMIZI YİTİRMEDEN BEKLEMEKTEN BAŞKA ÇARE YOK ,

bilhassa hasta insanlar ve çevresindekiler İSTİSMAR EDİLMEYE en kolay kişiler olduğundan başka artniyetliler bizlerin umutlarını dolara çevirmeye niyet etmiş olabilir.

uyanık olmak gerek.

Sitedeki bazı tedavilere baktım, yazılanlar yuvarlak şeyler, yok kasları güçlendi, şunları yapabildi vs vs yazmışlar. Oysa bu tür hastalıklarda kas biyopsisi, kan degerleri önemlidir ve hastalıgın düzelmesi için kan degerlerine, kasların yapısına bakmak gerekir. Böyle artık şunu yapabiliyor gibi yuvarlak laflar kandırmacadan başka bir şey degildir. Ciddi uygulanan tedavilerde her zaman kasların gelişmesi ve atrofinin düzelme, yeni kas oluşumu mikroskoplarla çekilen fotograflarla veya kan daki düşen enzim degerleriyle gösterilir.

Sitede yazılanların ciddiyetinden ve bilimselliginden söz etmek mümkün degil.

yinede bir irtibata geçmek lazım referans vermişler onlarla bi konuşmak lazım

md ye pek yokta omirilik felçlilerini 4 seansta tedavi ediyolarmış

tedavıyı goren uygulanmıs kısılerle ırtıbata gecebılsek kekske

ben o çinli doktorlarla irtibat kuran türk doktoru ile görüştüm(ailem ile birlikte) arkadaşlar aman haa dikkatli olun derim başka birşey demek istemiyorum

Yüzbinlerce Dolar harcayıp Çin'de "tedavi" gören ve tam bir hayal kırıklığıyla geri dönen bir çok kişi biliyorum. Çin veya diğer ülkelerdeki kök hücre tedavileri kelimenin tam anlamıyla fos. Denek olarak kullanıp yüzbinlerce dolar paraları hiç ediyorlar...

Üst Alt