Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çin malı işitme cihazlarının ne gibi kötü yanları var?

360 dereceee donus denir buna bayim:eek:
cananin cani yanmis cihazinizdanki burda topluma seslenmis derim:eek: ben sahsen burda hunsal arkadasimizdan ve siteden cok faydalanan yoneticimiz OTURAN BOGA
YANI BULENT BEYIN O NDERLIGINI YOL GOSTERICILIGINI SEVEREK isitme engellkilerle bilgi alisverisi yapan bi sagirim
biz isitme derdindeyiz sen gibilerde kendince aba altinda sopa gostererek gulunc oluyorsun
isitme cihazi hakkinda su sizin nane marka cihazlar hakkinda yazarsin kac frekans kac lira kac db isitme kaybini karsiliyor bizlerde okur heee bole bi cihazda var deniyelim iyimi deriz
ama siz hooop tehditle ortaya dusuince kizmamak elde degil

birincisi o mesaj 13.6.2012'de değil, 25.12.2009'da atılmış, zaten konuya en son mesaj da 2010 yılının şubat ayında yazılmış. siz arayıp tarayıp 3 yıl önceki bir mesajı bulup gündeme taşımışsınız. burada her firma eleştirilir, hakarete zaten forum yönetimi izin vermez. öyle bir durumda o kişinin üyeliği iptal edilir. sizin tavrınızı eleştirdik diye hemen bizi de suçlama yönüne gitmişsiniz. suçlamalarınıza cevap vermeye dahi gerek duymuyorum. burada herkes birbirini az çok bilir. şu davranışınız müşteri ilişkileri derslerinde firma imajına nasıl zarar verilir konusuna örnek verilecek nitelikte.

Çin'de Satılan İşitme Cihazları Neden Ucuz?

Arkadaşlar merhaba,
Babamın bir kulağında işitme kaybı var. 55 yaşında. Şu an kaç DB olduğunu hatırlamıyorum ancak yanındayken normal konuşma tonunda duymuyor. Aynı odada sakin ve normal olan konuşmaları duymuyor. Ses tonunu biraz yükseltirsek duymaya başlıyor. Çok aşırı değil. Ama yine de çok sıkıntı çekiyoruz. İşitme cihazlarını araştırıyorum ancak çok pahalı. Kendisi emekli polis memuru. Devlet cihaz veriyor mu? Veriyorsa nasıl birşey veriyor. Ne kadardır? Devlet karşılar mı karşılamaz mı?

Bir de linkini verdiğim aşağıdaki ürünler neden ucuz? Bunlar ne işe yaramakta. İş görürler mi?

http://dx.com/c/health-beauty-1799/hearing-aids-1726

C
evaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ben 4 dolara kargo dahil aldım evde duruyor denemek için :D bnm 1500 lük cihazdan daha iyi yaw

muhendis3232;
Hocam teşekkür ederim yanıtın için. Peki hangi siteden hangi ürünü aldığını söylermisin ben de onu alayıp bir deneyeyim.

Çok teşekkürler. Sizin aldığınız bu tarzmıydı? Yani kulak üstüne takılmayan modelden. Bu cihazın kulakta nasıl durduğunu gösteren bir görsel var mı acaba?

benim aldığım bunun gibi ama daha büyük kulakta iyi durmuyordu zaten bende başkasına verdim bayan ve türbanlı olduğu için görsel olarak sorun yaşamaz :D bunlar daha kibar bu fiyatlara kulak arkası cihazlarda var inceleyebilirsiniz.

Hocam senin verdiğin linktekiler de büyük duruyor biraz :) Ama inceleyeceğim çok teşekkür ederim verdiğin değerli bilgilerden ötürü.

alibaba sitesi vardi bi gozume carpmisti :eek: onda resoundlar siemensler phonaklar vardi 120 dolar filan :eek: yani bide odyocusu ayarlayipta yolluyomus db kayiplarinizi yazarak istiyomusunuz:) sanki ede ede bu para olmali bu isitme cihazi fiatlarida :) arayan belasinida mevlasinida bulurmus:)

20 liralık cihaz hocam :D o kadar olur kolay gelsin..ama yinede görerek deneyerek almak daha iyi

Ben de deneme maksadıyla 12 dolara 2 çift cihaz satın aldım.Tanesi 12 tl ye geldi ama gerçekten performans olarak iyiler.Denediğim 3-4 bin tl lik cihazlardan daha memnun kaldım.Çünkü bu sözde dijital cihazlardan denemediğim marka kalmadı.Hiçbirinden memnun kalmadım.Bunda ayar filan yok sesi kademeli olarak yükseltiyor.

Ben de ilk kademede kullanıyorum ve faydasını görüyorum.

Ayar problemi olmadığından sesin konuşan kişinin ardından gelmesi, ötme, konuşulanı anlamama, kafanı çevirince sesde dalgalanma vb saçma problemler yok.Takıyorsun ve duyuyorsun.

yanı şaşırdım burda , biraz peki sağlık konusunda zarar olmuyormu .burda 1 cihaz 5 ,6 bin lira sizler iki dandik cihazı abartarak beğenmişsiniz

Üst Alt