Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Can sıkıntına ne iyi gelir?

Hepimizin yaptığı gibi otur eline tlfnu al ve nette dolaş sosyal medya vs:cool:

İyiyim ben sen nasılsn iyimisin bakalım napıyorsun ☺️🙏🎈🎈🎈 bn ders çalışmaya çalışıyorum kahve yaptım kendime sana da ikram edeyim 🎈🎈🎈☺️

Çay eşliğinde dostla yapılan sohbet...

Denizi seyretmek ve güzel demli bir çay

Valla söyle diyeyim suan bulunmuş olduğumuz karartina zamanina göre yorum yapmak istedim. Filmler kendi tarzina göre dedeftif olur sürpriz sonlu olur. Aksiyon sevenler olur. Geliştirici filmler. Diğer alternatif kitaplar kimi insanlar okumaktan sıkılabilir. Veya oyunlar benim dayanağım bu 😊 kişisel gelişim videolari izlemek olur bilmediğim seyleri araştırıp hakkında bilgi sahibi edinmek bunlsr iyi gelir diye düşünüyorum

Hahahah😂😂Çok iyiymiş 😂
Sonu sürprizliymişş evlenmişler😄 @gökhanc

[FONT=&quot]mutfağa kaptırdım ki bir büfeciye dönüşüverdim ve biftekleri çevirmek için kullandığım maşayı tabağa çıkırt çıkırt vurarak "biyron biyron biyroooooonn" diye haykırdım. hızımı alamayıp "biyorsanlar efendim et var tavuk var biyroooooooooooon" diye devam ettim.

ve bunu okuyup ta buyrooon buyrooon diye bagırmayan yoktuuur evde hunharca :)))[/FONT]

Jandarmayla cebelleşmek de iyi adranalin yapıyor.

Leverage izlemek adamlar bitmeyen dizi yapmışlar :)

sevdiğin, değer verdiğin yada aşık olduğun insanı karşına alıp, bir demlik çay yapıp sabaha kadar onunla sohbetin dibine vurmak :)

Üst Alt