Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalıştığım kurumda giyim yardımı adı altında 110 tl veriliyormuş..?

siirperisi

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
Slm Arkadaşlar,
Bugün çalıştığım kurumda (MEB) hizmetli olan arkadaşlar giyim yardımı aldıklarını söylediler maaş hesaplarına 110 tl yatmış..Ben memurum bende hesaba baktım ama yoktu ..Hizmetliler daha önceki memurumuz bizim kadar olmasada kazak gömlek parası alıyordu dediler.1.5 yıla yakın çaşıyorum hiç görmedim bunun adaylıkla ilgisi varmıdır?Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..Teşekkürler..

hizmetli Memur arkadaşlara her yıl giyim yardımı yapılır. bu ücret 2011 yılında 146 TL'dir. 2012 yılı henüz verilmedi yaz tatilinde verilecek. Adaylıkla hiç ilgisi yoktur. İlgili müdür yardımcısına sor ve geçen yılın ücretini de iste.

Yardımcı hizmetler sınıfında çalışan arkadaşlar için 131,83 TL Veri hazırlama kadrosu için 10.37 TL Şoför kadrosu içinde yaklaşık 150 tl civarı ödemeleri bu ay girdik maaşlarına yansıyacak Düz memurlar için böyle bir ödeme yok.Hizmetliler için toplam 155,09 tl ama bundan nakit yapıldığı için gelir vergisi kesiliyor 131,83

maaşlara mı yansıyacak ben az önce baktım hesaba böyle bir ödeme yapılmamıştı....

maaşlara yansımaz ayrı giyim yardımı altında ek bordro olarak yapılır onlar okulun ilköğretim ise büyük ihtimal ilçe milli eğitim müdürlüğünün yapması gerekir lise ise kendileri yapar yada ilçe mem yapar yine siz hatırlatmayı unutmayın. Normal maaşında vergi indiriminden yararlanıyorsan vergi indiriminden yararlandığına dair mal müdürlüğündeki yazıyı da yapacak yere ulaştırırsan ordaki kdv kesintisinden muaf olabilirsin.

Üst Alt