Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bilgisayar Üzerinden İzlediğimiz Filmleri Nasıl indire biliriz?

inzibat

Üye
Konular
40
Reaksiyonlar
5
Bilgisayardan her hangi bir site de izlediğimiz bir filmi; hangi yöntemlerle indire bilirim?
Var mı bunun bir yolu? You tube de çoğu filim kaldırılmış. Olanlar da kesik kesik ve yalan yanlış filmler.
Oradan indirmesini biliyordum lakin şimdi, Film sitelerinde izlediğimiz filmlerden indirmek istiyorum.

"..Yasak ve telif hakkı konusu var. Ticari olarak değil kendim izlemek için indireceğim."

İnternet download manager programını yükleyin, filmi açın ve fare ile sağ tık yapıp İDM ile indir diyin anında indirmeye alır. Programsız da yapılıyor filmi açın ve filmin üstünde sağ tık yapıp kaydet e yada farklı kaydet olur ona basın film inecektir

İnternet download manager programını yükleyin, filmi açın ve fare ile sağ tık yapıp İDM ile indir diyin anında indirmeye alır. Programsız da yapılıyor filmi açın ve filmin üstünde sağ tık yapıp kaydet e yada farklı kaydet olur ona basın film inecektir
Filmi açınca sağ tık yapılınca indirme Başka programlar da denedim ama başarılı olmadı.
Genelde youtube üzerine indirmeler var. Youtube de izleyecek film bile yok. Kesilmiş saçma sapan filmler var.

Hocam hd filmcehennemi sitesinden indiriyorum siteye girince filme tıklayıp rapidname kısmında indir butonu var butona tıklayinca görüntü kalitesi çıkıyor görüntü kalitesini ayarla genellikle 1080 oluyor indir

Sağ tık yapmanıza gerek yok. film açılınca mavi bir çubuk görüntünün (genelde sağ üstte) beliriyor.
Çubuğu tıklayıp indirin.

0ZlUik.png

Gözükmüyorsa programı kaldırıp tekrar kurun.
Çoğu sitede çalışıyor.

Aynen öyle de oluyor. Ben online site yerine, download sitelerden indirme yapıyorum orjinal dil. Daha güzel oluyor

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrar deneyim. Belki de anti virüs programım engelliyordur. Onu kapatayım. Programı kaldırıp tekrar yükleyim. Bilgiler için teşekkürler.

Üst Alt