Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Benim engelim Hipofizer Cücelik. H sınıfı ehliyet alabilir miyim?

_PoSEİDoN_

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar benim engelim hipofize cücelik ben ehliyet almayı düşünüyorum (engelli ehliyeti) bu konuda neler yapabilirm neler lazım nasıl bir yol izleyebilirim. Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Evet, ehliyet de alabilirsin, vergi istisnalı araç da. Bu konuda mendeburluk yapmayacak bir hastane bulman yeterli. Raporda "pedalları yükseltilmiş özel donanıma sahip otomatik vitesli araç kullanır, h sınıfı sürücü belgesi alır" ibaresi olursa, şu donanımlı araç vergi avantajı ile satın alabilir ve kullanabilirsiniz

Bende bişi sormak istiyorum bende aynen öleyim.. benim şu anda %51 raporum var ehliyet almak için tekrar heyete girmek gerekiyor sanırım, peki o rapor yüzdesinin düşme ihtimali olabilir mi sizce?..

Raporda oran yazmasına gerek yok. Önemli olan tek şey rapordaki ibaredir. Velev ki oran yazdılar, bunun da bir önemi olmaz...

selam posedion yukardaki ehliyet ile ilgili mesajını yazalım epey olmuş benimde engelim hipofizer cücelik bende h sınıfı ehliyet almak istiyorum merak ettim sen ehliyeti aldınmı bana cevap yazarsan sevinirim

Mrb. Gerekli işlemleri yaptım heyete girdim malesef ehliyet almama uygun olmadığım kanısına varıldı 1 sene sonra tekrar başvuracağım bakalım belki bu sefer çıkar

Üst Alt