Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Baglantınız gizli degil hatasi nedir?

*Sevgili*

Aktif Üye
Konular
69
Reaksiyonlar
21
İyi geceler arkadaslar. Bazı siteler ve bu site de dahil, girmek istedigim zaman başlıktaki mesajı veriyor ve site açılmıyor. Şu an telefondan girdim. Araştirdım ve bir kaç ayar denedim ama olmadi. Bu sorun neden olur ve nasıl düzelir ?

PC sistemleri uzmanı değilim ancak merak ettiğim konudur o nedenle birkaç fikir vereyim. (Yanlışsa bilen birisi düzeltirse sevinirim.)

Bu hata birden fazla nedenden olabiliyor, her seferinde ciddi sorun vardır anlamına gelmez. Bir nevi uyarı şeklinde çalışır.

Genelde SSL denen sertifikadan kaynaklandığını duymuştum, güvenlik sertifikasıyla alakalı. Gelelim hataya;

- Eğer vpn kullanıyorsanız kapatıp tekrar girmeyi deneyin.

- İnternet tarayıcınızın geçmişini ve çerezleri sıfırlayın.

- Üstteki ikili işe yaramaz ise, siteye daha önce girmişseniz (yani site güvenliğinden eminseniz) uyarının altında "Gelişmiş" seçeneği çıkacaktır. Ona tıklayıp "Yine de devam et" seçeneğine tıklarsanız siteye girecektir. Ancak dediğim gibi MUTLAKA GÜVENDİĞİNİZ SİTELERDE kullanın son söylediğimi çünkü sorumluluğu siz alıp bi nevi güvenliği atlatıyorsunuz.

Genelde, bilgisayarın tarih ve/veya saatinin doğru olmadığını gösterir. Türkiye, kışın saatleri geri almayı bırakınca, bazı yabancı sitelerle de uyum sorunu yaşayabiliyordu.

- Üstteki ikili işe yaramaz ise, siteye daha önce girmişseniz (yani site güvenliğinden eminseniz) uyarının altında "Gelişmiş" seçeneği çıkacaktır. Ona tıklayıp "Yine de devam et" seçeneğine tıklarsanız siteye girecektir. Ancak dediğim gibi MUTLAKA GÜVENDİĞİNİZ SİTELERDE kullanın son söylediğimi çünkü sorumluluğu siz alıp bi nevi güvenliği atlatıyorsunuz.

Teşekkürler. Bunu denedim ve şu an giriş yaptım ama arama çubuğunda halen 'güvenli değil' uyarısı bulunuyor

İyi geceler arkadaslar. Bazı siteler ve bu site de dahil, girmek istedigim zaman başlıktaki mesajı veriyor ve site açılmıyor. Şu an telefondan girdim. Araştirdım ve bir kaç ayar denedim ama olmadi. Bu sorun neden olur ve nasıl düzelir ?

Giriş yapamadığın sayfayi yenile sonra chrome sağ üst köşeye tıkla çerezleri ve arama kayıtlarını sil. Antivirüs programını devre dışı bırak. Bunları sırasıyla yap. En son guvenli olmayan kaynakları indir butonunu açık tut. Aynı sıkıntı bu platforma girerken ben de oldu. Bunları yapınca giriş yaptım.

Genelde, bilgisayarın tarih ve/veya saatinin doğru olmadığını gösterir. Türkiye, kışın saatleri geri almayı bırakınca, bazı yabancı sitelerle de uyum sorunu yaşayabiliyordu.

Aynen kardeşim. Tarih ve saat dilimi örtüşmediği zaman sıkıntı oluyor.

Son düzenleme:
windows 7 dımı kullanıyorsunuz gunceleme ıstıyor

2015 doğumlu çok eski sayılmaz. Diğer sitelerde olmuyor. Eski telefonla ilgili olduğunu düşünmüyorum

Yeni model akıllı telefonlarda olmuyor. Benim yeni telefon çalınmadan önce hiç sorun yaşamadım. Şimdi eski model bir telefon ile sürekli hata kodu alıyorum.

Hayırlı olsun. bu sefer telefonu sıkı tut😅 gerçekten de eski telefon kullanmakla alakalı demekki.

Sıkı tutsak ne olacak? Arabadan çantayla birlikte çaldılar. Savcı soruşturması 6 ay sürdü ve takipsizlik verdi. Çalanın yanına kâr kalıyor.😡

Üst Alt