Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Araçlardaki Fiyat Artış Miktarları ve ÖTV indirim Sınırı: alınan-alınamayan araçlar

Kur ve ÖTV artışı bazı araçlara ulaşımı çok zora sokuyor. 😏

Ben geçen ay araba getirttim almanyadan Arabayı almanyadan getireni tanıyorum ayrıca yolu yordamı biliyorum o yüzden herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.
Jungle

Bu uygulamanın düzgün bir şekilde işlemediği tablodan da anlaşılıyor. Hani hem enflasyon hem de piyasadaki belli araçların satış fiyatı dikkate alınarak mevcut duruma göre ücret belirlenecekti? 1 sene önce alabildiğiniz aracı şu an alamıyorsunuz. Bu öneri ilk getirildiğinde de yani daha yürürlüğe girmeden hakkımızın sınırlandırıldığı besbelli idi...

selda*

Limit geldiğinde engelli camiasından bazıları suistimaller yüzünden böyle oluyor diye düşünenler ve yorum yapanlar olduğu sürece daha çok hakkımız gider. suistimal yapan cezalandırılır kardeşlerim . suistimal yapan yerine diğerlerini cezalandıırsan bu hak ve adalet değildir. İşin kolayına kaçıp hakların elden gitmesi ne göz yummaktır.

Yurt dışından araç getirirken örnek akrabam Türkiye’ye gelişte alıp getirebilirim veyahut getirdiği aracı bana burada hibe edebilirmi bilgisi olan varmı

Hyundai Tucson'un 2021'de fiyat ne olur?

Arkadaşlar merhaba,

Tucsonun yeni kasasi gercekten muazzam gorunmektedir. Muhtemelen Mart ayinda bayilerde olucaktir. Sizce 2021 model fiyati ne olur ? Alabilir miyiz otvli olarak.

cemocan33 ;
yurt disindan 0 km arac alinabiliyor mu?
alinan aracin son fiyat limiti nedir?
kafama yatmayan en onemli unsur ise arabanin kasko meselesi.
turkiyedeki kasko sirketleri otvyi kasko kapsamina almiyor 10 yil bayagi uzun bir sure.

arjen.47:
ortopedik özür varsa oran düşük olsa da alırsın diğer durumda en az %90.
bu şartlarda ötv muafiyetli araç alamazsın .

Megane Sedan otomatik vites 1.3 joy paket Adana İsotlar Reno Bayinde engelli indirimi ile 583 bin. Ayrıca bir arkadaşım da MG marka aracın zs comfort paketinin otomatik vitesinin de 570 bine engelliye satıldığını söyledi. Bu aralar daha uygun fiyat teklifi alan varsa buradan paylaşabilir mi?

Dün Renault'tan ÖTV muaf engelliler için otomatik vites megane joy paket 561,500 tl den başlayan fiyatlar mesajı aldım. bugün de Renault un kampanyalar sayfasında aynı rakamı gördüm. Bayiyi aradım, önce düz vites fiyatıdır o yazan dedi. Ardından opsiyonlar var dedi. Opsiyon dediği de Yedek lastik. Bursa inegöl bayi yedek lastikli fiyatını 561.532 tl dedi. Bu arada MG zs otomatik vitesli modeli de engelli indirimli Adana szuki mg bayinde 556 bin tl

Üst Alt