Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara'da SSK'nın karşıladığı özel fizik tedavi var mı?

Pluvia

Emektar Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
1
1ay önce kolumu kırdım fizik lazım özelde ssk karşıladığı fizik merkezi varmı Ankarada

Hemen hemen tüm fizik tedavi merkezleri karşılıyor. Sadece hastalık durumuna göre yıllık 20-30-40 seans gibi sınır var.

Pluvia merhaba ben beyin tümör ameliyatımdan sonra kısmı felç geçirmiştim. Doktorum bana özel hastaneye giderek muayene olmamı daha sonra fizik tedavi almamı söylemişti. Bende özel hastaneye giderek muayene oldum. SGK destekli 30 seans ve günde 2 saat olmak üzere fizik tedavi ve rehabilitasyon aldım. Özel hastanenin tüm ödemeleri SGK tarafından karşılandı.

Hiç karşılayan görmedim

Geçmiş olsun sizede

gecmıs olsun pluvıacım
ozele gıtmekten baska caren yok gıbı ben 6 yıl once bılekten kırmıstım hacettepe acılıne gıttım tabı tatıl gunu kırdıgım ıcın doktor bulamadıgımdan
bılek ısı zormus pratısyen hekımlerde beceremıs
medıpole gıttım epey ugrastıktan sonra o da amelıyat deyınce devlet hastanesıne gıttım
ordakı doktor fızık tedavı ama devletten randevu alamazsın ozellere gıt dedı fızık tedavı ıcın
ankara ozel cerrahı merkezını salık verdı

ılk gıttıkte paranı yatırıyorsun sonra 21 gun hıc para almadılar fızyoterapıstlerı fızık tedavı doktoru cok ıyıydı o zaman
ucrette cok degıldı
bırde fızık tedavı ıcın baskent hastanesını cok ovuyorlar

Sağol canım düzelcekmi bilmiyom 😑😑😑

kırık ısı cok sabır ıstıyor duzelır ınsallah
benım 7 ayım gıttı duzelmek ıcın cık sukur ıyı artık
alcın alınıp parmaklar hareket etmeyınce panık oluyorsun ama ıskence gıbı fızık tedavı sonunda halledılıyor her sey

senınkıde zor yerdeymıs acılır fızık tedavıde
ben gıderken kadının bırı dırsekte kucuk kemıklerde kırık oldugu ıcın gıdıyordu fızıge
o 2 set fızık tedavı aldı o amelıyat olmustu
hıcbırsey kalmadı senınkıde ıyı olur ınsallah

Pazartesi başlıyom 1aylık hergün 1saat 690ettiler

Üst humerus açılcak

Pluvia
allah sıfanı karsı getırsın bol sabırlar dılıyorum fızıktedavıde sana pluvıacım

Üst Alt