Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara Maliye sakatlık oranımı düşürdü! Ne yapabilirim?

Bunu haketmediğimi düşünüyorum umudumu yitirmedim bugün kaybetmiş olabilirim, ama bir gün mutlaka kazanacağım :)

Gülizar, " sürekli maluliyet" ile vergi indirimi ayrı bir şeydir. Sen sgk ile mi davalıktın yoksa Maliye ile mi?

Benimde aklım ona takıldı zaten ben sürekli maluliyet için başvuruda bulunmadım ki :confused: vergi indirimi için başvuru yaptım davayı, Maliye Bakanlığı'na Ankara 1. vergi mahkemesine açtım.

Bende Yolladım Ankaraya İş Yerime Daha Bir Kağıt Gelmemiş Ankarayı Arayıp Evrağımın Durumunu Öğrenme İmkanım Var mı Varsa Numarası Nedir Bilenler yazabilirmi

Allah Allah! İşgücü kaybı oranı tespitinde bulunmalıydı Adli Tıp, maluliyet değil...

Ankara Maliye sakatlık indirimi takip: 0312 415 32 03-04-05-06 & 0312 415 27 05 & 0312 312 27 71 dahili 6024 ve 6077

Davayı arap saçına çevirdiler zaten anlayamadım bu numaralardan bende bilgi alabilir miyim ?

Üst Alt