Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara Ayrancı'daki Özvatan caddesine nasıl gidilir?

çamlıca

Üye
Konular
46
Reaksiyonlar
0
Oğumu Linus Danışmanlık diye bir yere götüreceğim. Ayrancı Özvatan Caddesindeymiş.
Kızılaydan nasıl gidilir bilen var mı? MeTePe

Oğumu Linus Danışmanlık diye bir yere götüreceğim. Ayrancı Özvatan Caddesindeymiş.
Kızılaydan nasıl gidilir bilen var mı?

Sanıyorum Kızılay'dan en kolay dolmuşla gidersiniz. Gençlik parkının orada dolmuşlar olması lazım. Ama iyi biliyorum dersem yalan olur.

Taksiyle de gidebilirsiniz. Kılılay'a çok uzak değil. Sanırım 100 TL civarı tutar.

Sanıyorum Kızılay'dan en kolay dolmuşla gidersiniz. Gençlik parkının orada dolmuşlar olması lazım. Ama iyi biliyorum dersem yalan olur.

Taksiyle de gidebilirsiniz. Kılılay'a çok uzak değil. Sanırım 100 TL civarı tutar.

Teşekkürler

kızılaydan kalkan bır suru beledıye otobusu var ayrancıya
engellı kartın varsa bedavaya gıdersın
kızılaydan ayrancıya tabanvayla bıle gıdebılırsın cunku cok yakın

kızılaydan kalkan bır suru beledıye otobusu var ayrancıya
engellı kartın varsa bedavaya gıdersın
kızılaydan ayrancıya tabanvayla bıle gıdebılırsın cunku cok yakın

Tabanvay işi biraz sakat. Gittik taksiyle. Otobüs dolmuş biraz uzaktan gidiyor. Hoşdere caddesinden biraz uzakta. Dikmen , Ayrancı arasında.

hosdereye gıden beledıye otobuslerıde cok
solullu ovecler dıkmen hepsı o yoldan gecıyor ama anlasılan sızın gıttıgınız yer derınlerdeymıs
sıfa olur ınsallah kucuk kardesımıze

hosdereye gıden beledıye otobuslerıde cok
solullu ovecler dıkmen hepsı o yoldan gecıyor ama anlasılan sızın gıttıgınız yer derınlerdeymıs
sıfa olur ınsallah kucuk kardesımıze
Teşekkürler. Biraz da biz o muhiti fazla bilmiyoruz. Demetevler tarafındayız.

Üst Alt