Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Allah'ım!! Karımı Her Turlu Tehlikeden Koru:))

no kadar :) saol kardeşim allah seni kadınların şerrinden uzak tutsun:)

Pardon yanlış okumuşum yafff...:D:D Eeeee Gökmen sen bittin bildiğin tüm sureleri oku canını okuyacağım:mad::mad: bence eva ablamın dediği gibi tersi olsa mükemmel olurdu dimiiiiiiiiiiii:D insan bir uyarır düzgün oku diye....:eek: ama nerdeeeeeeeeee çıkarcı nolacak....:D:D:D:D

şşşiiiiiiiit gökmene bütün süreleri öğrettim nasıl tehdit bu bee:)

Sağol cicim...:D:D Yaaa valla yeminle yanlış okumuşum ahh bana ahh...:D:D Görür o gıcık uyusss şey........:mad::mad::mad::mad::mad::eek::eek:

Ahhh aşkım ahhh yakalayamadım yine kaçmışsın neyse zaten ben senin ifadeni alıyorum dimi gıcık şey....:D:D

Haaa şöyleee yola gel :D Bilirsin beni ;) sinirlendim mi ROMA yı bıle yakarım :D

Yaw uyuuzz aşkım sen şimdi bu dua ya AMİN demiyo musun ?:p:D:D

Demiyorummmmmmmmmmmmmm kesinliklee imkansız aşkım....:D Hııı deyimde sonra gıcıkkkkk....:mad::D

Tamam yaw :D Zaten amin deseydin şaşardım inatçı keçi nolcak :D

Hihihihi aşkısııııııııııııııı.....:D:p:p sen yoluma geldin gördünmü...:D 33333394 da ondan bitanesi....:p

Tamam anlaşıldı ondan demek heee :D:D Bende smks ;)

Yani ondan (439) olmasa EWET derdin demi ?:p:D

Tamam gulum öptm kib ;)) ben çıktım :D

Güzel bir dua imiş :rolleyes: ( Güncelleme olsunda okuyanlar olabilir ) : )))))))

Üst Alt