Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Akülü sandalyeden yatağa geçmenin pratik bir yolu var mı?

KUZEY

Üye
Konular
32
Reaksiyonlar
0
Akulu sandalyesi olan arkadaslara bir sorum var, lutfen acil yanitlarsaniz sevinirim
ben bir sandalye ismarladim, gelene kadar emaneten kullanmam icin bir akulu sandalye verdiler . simdi buraya kadar iyi guzel. soruna gelecek olursam, simdilik kullanmam icin verilen sandalye bana gore yuksek, yani oturdugum yerden yatagimdan sandalyeye gecmem cok guc hatta imkansiz. elektrikli yatagim yukseliyor, bu sefer de gecerken ayaklarim havada kaliyor. kas hastasi oldugum icin az da olsa kaslarimi hissediyorum, yerden az da olsa guc aliyorum. boyle olunca ayaklalarim bacaklarim havada kaliyor. tam beladayim kissaca ... bu sorunu gidermek icin ne yapmak gerekiyor? sizler ne yapiyorsunuz? her zaman biri mi var yaninizda yoksa bir alet mi kullaniyorsunuz? yada bir kolay yolu var mi?

cevaplarsaniz cok makbule gecer tskler ...

Benimkinin tutunacak yerleri istenilen yüksekliğe ayarlanabiliyor. Hatta istersen çıkarabiliyorsun.

Yere basarken güç alınabilecekse, yere küçük bir tabure-yükseklik konabilir diye düşünüyorum

Üst Alt