Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Adama mı üzüleyim balığa mı bilemedim...

ayyüzlü

Aktif Üye
Konular
101
Reaksiyonlar
0
popo.jpg
Yüzlerce yılanbalığının içene düşen adamın popusuna iki parmak genişliğinde bir kol uzunluğunda yılanbalığı kaçtı

Çin’in güneyindeki Guangzhou kentinde meydana gelen olayda yüzlerce yılanbalığının bulunduğu su tankına düşen 43 yaşındaki Horrified Li Chang isimli Çinli ölümden kıl payı kurtuldu.

Dev tankın kenarında çalışan Chang ayağı kayınca ne olduğunu anlamadan kendini yüzlerce yılanbalığının arasında buldu.

"POPOMDAN İÇERİYE GİRDİ"
“İlk düştüğümde balıklar da benim onlardan korktuğum kadar benden korktu. Her tarafa kaçışmaya başladılar” diyen Chang olayın devamını şu sözlerle anlattı:
“Daha sonra bir kaçı kalçamdan ısırdı. Hatta birinin popomdan içeriye girdiğini hissettim. Tanktan dışarı çıktığımda hiçbir şey olmamış gibi işime devam ettim fakat verdiği acı çekilmeyecek boyuttaydı.”
Daha sonra acıdan kendisinden geçen Chang çevresinde bulunanlar tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastanede 4 saatlik operasyondan sonra yılanbalığı çıkarıldı.
Konuyla ilgili bilgi veren doktorlar hastanın vaktinde hastaneye yetiştirilmemesi durumunda ölebileceğini söyledi.
Adamın poposundan çıkartılan yılanbalığı iki parmak genişliğinde bir kol uzunluğundaydı

Verilmiş sadakası varmış. Ya kılıç balığı sürüsüne denk gelseydi?Chang'ın yerinde olsam bu utanç verici kaldıramazdım.Çevresinde bulunan,kendisini hastaneye kaldıranlar arasında da bulunsam görmemezlikten gelirdim.Belki de bir can yeleği veya deniz yatağı olsaydı, hem kendi bu durumu yaşamayacaktı, hem de o kol gibi balık 6 ay sonra 1 metre boya ulaşıp milyonlarca yılan balığı yumurtlayarak tank sahibine kapital sağlayacaktı...Üzüntümden haberin kaynağını da istemiyorum...

Oezix,

Yılan balığı taşıyorum yanımda zorda kalırsam çekerim:rolleyes:

O kadar çok yılanla bir arada olmak. Gerçekten çok korkunç. Neyseki adam yinede kurtulmuş.

Yılanbalığı adam kadar şanslı değilmiş.

Bahtsız bedevinin adı çıkmış olaya bak:D

Ayyüzlü sen bi değişiklik yap tank'a üzül:)

Kaçan balık büyük olur derlerdi de inanmazdım:cool:

Neyse bu tank için biraz rahatlatıcı olmuştur..:)

Üst Alt