Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 Mart 2022 aylıklarının ödemesi?

şubat değil şuanda mart ayı engelli maaşları ptt kurum ödemelerinde
güncellenmiştir bilginize...

4196 TL Çok para bozdur bozdur harca hiç bitmez.
Zenginin 1 gecelik yemek parası bile değil.
Engelli birey 30 gün iaşe olarak harcayacak.
4196 Tl Açlık sınırının 4/1

@hergele60 Buna da şükür diye diye, insanlar bu hale geldi zaten.

Özetlemek gerekirse Markete gittin 1 Kg peynir 100 Tl diyelim

Markete yine gittin 700 Gram Peynir 100 Tl
Giden 300 Gram ancak fiyat aynı

3 kilo peynirde 900 Gram kayıp ancak fiyat aynı.

Market sahibine diyorsun ki 700 Gram peynir aldım 100 tl
Geçen hafta 1 KG 100 Tl idi
300 Gramı sormuyorsun ve diyorsun ki ZAM YAPMAMIŞSIN, Buna da şükür.

Yukarıda acınası mizah yaptım.

Buna da şükür demeye devam ettiği sürece insanlık yiyecek ekmek bile bulamayacak.

Fakir daha fakir, zengin daha zengin olacak.

Sosyal devlet Engelli Bireylere 4196 TL verecek bu en yüksek olan bunun aşağısı da var.

Buna da şükür diyecek insan, ne diye bilirim ki, yukarıda yaptığım mizahtan başka.

@ADALETE SİTEM,
Şu peynir konusunda bende çok öfkeliyim 1kg pınar peynirini 20tlye aldığımı hatırlarım şimdi 150yi geçti, en ucuz en dandik marka bile 700g 100tlyi geçiyor, işin kötü yanı ben böbrek nakilliyim tuz yasak kahvaltı da yediğim bi peynir var onuda zor alıyoruz, yumurta yiyemiyorum rahatsız ediyor yani temel ihtiyaçlarını bile alamıyoruz, ama sorsan memleket şahlanıyor,

Benim engelli maaşı bir hafta önce onaylandı. Şu anda e devlette yardımın durumu devam ediyor yazıyor. Ama ptt kurum ödemeleirnde herhangi bir ödeme gözükmüyor. Yeni onaylandığı için bir daha ki ay mı ödeme alacağım ?

Sistem arızalıymış para çekecektim kart kaldı bide mesaj geldi 4000 bin çekilmiştir diye para gittimi

Biraz bekleseydin.

Kartı ve parayı sonradan geri vermiş başkası almış olabilir.

Kartım ATM de kaldı diye aramadın mı kimseyi. @hergele60,

Hesabını bir kontrol et.

Hangi banka PTT mi?

Hesabını kontrol etme şansın yok mu?

Olmadı müşteri hizmetlerini ara durumu anlat.

Bugün mü oldu? @hergele60,

@OğuzHan112, ptt üzerinden ödemelere baktımda para çekilmiş görünüyo ama ben para almadim bugün oldu para gittimi acaba

Son düzenleme:
PTT mobil hesabın yok mu?

Çekildi gözüküyorsa çekilmiştir.

Söylediğim gibi olmuş olabilir...kartı ve parayı sonradan geri atmış olabilir.

Yada size yardımcı olmak isteyen biri olduysa o da sizi kandırıp parayı çekmiş olabilir.

Kısaca her şey olabilir...müşteri hizmetlerini arayın.. @hergele60,

Anladım kardeşim olsun.

Müşteri hizmetleri ni arayın. @hergele60,

Hesabınında para varmı yok mu onu anlamış olursun en azından.

@OğuzHan112, konuşma engelim var e devletten baktımda ptt üzerinde ödemelere çekilmiş görünüyo ama sosyal yardim da var gözüküyo

Anladım geçmiş olsun.

Ailen yok mu...akraba arkadaş vs. Onlar baksınlar...bu konuda ben daha bir şey diyemem.

Çekilmiş de olabilir...duruyorda olabilir. Güvendiğin birine söyle müşteri hizmetlerini arayın. @hergele60,

Neden 2022 maaşı aliyorsunuz ?Yada nasıl alıyorsunuz emekli olsanız daha mantıklı değil mi ?

Nisan ödemesi erken yatar mı acaba

@hergele60,

Benim maaş onaylandı sanırım e devlette devam ediyor yazıyor ama ödeme bilgisi görünmüyor bu normal mi

Üst Alt