Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 Ehliyet yenileme ücretleri

Master

Üye
Konular
40
Reaksiyonlar
26
Arkadaşlar ehliyet yenilemek isteyenlere öncelikle geçmiş olsun. Ben böyle bir kazık cumhuriyet tarihinde görmedim.
Siz siz olun elinizde ki ehliyetlere iyi bakın.
Ben bir kaç gün sonra ehliyet yenileyeceğim ve 1220 TL ödemek zorunda kalacağım.
Yazıklar olsun gerçekten. Rapora para, ona para buna para. Ve bu haksızlığa karşı elden gelen SIFIR

Maalesef fiyatlar bu şekilde.

İlk kez yeniliyor iseniz sadece 15 TL ödüyorsunuz.

H sınıfı ehliyetten Engelli B ehliyetine geçiş yapacağım .
Aşagıdaki 3 kalemi de ödemek zorundamıyım :

1-)“Vakıf Hizmet Bedeli” Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Hesaplarına 230,00 TL
2-)“Değerli Kâğıt Bedeli” Vergi Tahsil Yetkisi Verilen Banka Hesaplarına 990,00 TL
3-)“B” sınıfı için (Engelli "B" Sertifikaları da Dahil) Harç Ücreti Vergi Tahsil Yetkisi Verilen Banka Hesaplarına 3.945,40 TL

Ehliyetim H sinifi 2005 tarihli yenilemek için komisyon kararı çıkardım komisyonun verdiği raporda karar : engelli B yazıyor.
Ben şimdi 15 tl ehliyet yenileme ücretini ödeyeceğim yoksa 3945 tl mı ödeyeceğim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Danua., Siz var olan ehliyeti yenilemek için gerekli olan 15 TL ödeyeceksiniz. Diğer yazdıklarınız ilk defa ehliyet alanlar için geçerli olan tutarlar.

Üst Alt