Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2023 Seçim Anketi

2023 Cumhurbaşkanı seçimlerinde kime oy vereceksiniz?

• Recep Tayyip Erdoğan

Oy: 39 35.1%
  • Muharrem İnce

Oy: 4 3.6%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Oy: 59 53.2%
  • Sinan Oğan

Oy: 9 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    111
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
304
Hadi bakalım, üye yönelimini görelim, kime oy vereceksiniz?

Lütfen oy verin geçin. Neden kime verdiğiniz bu başlığın işi değil. Sadece üye profili ile ülke profilinin mukayesesini yapmak için merakla açtım başlığı

Ben Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim.

Bende şimdi yeni gördüm anketi tercihim kılıçdaroğlu hayırlı olur inşallah

Site yöneticisi olarak kendi tercihiniz tabi ama şahsi kanaatim kendi tercihinizi açıklamamanız daha uygun olurdu.
ayrıca mobilde anket gözükmüyor tam sürümden girerek şıklara tıklamak şeklinde tercihimi belirttim.

kara duman

Evet aynı görüşteyim bu anketin bir anlamı kalmadığını geçerli tarafsız olmadığını gösterir.artı bir anket yapıyosanız anketin bir özelliği şudur ki anketi yapanlar anketi yönlendirici ibarelerde bulunmamalıdır.sayın oturan boğa abimiz kararını başa yazarak anketini kendi kendine geçirsiz hale getirmiştir.bu anketin bi anlamı kalmamıştır başlamadan bitmiştir benim için..sevgi ve saygılar

Kemal beye

Neden derseniz engelli olarak bizlerin sorusuna ccp veren kemal bey var.oburkuler.işì çok uzatiyo ilgilenen yok bizim sorunlarımızla.bence.yeterli destek verdiğimiz.birde kemal Beyi dinleyelim tsk

Adam site moderatörü, YSK üyesi ya da İç İşleri Bakanı muamelesi yapmanın ne alemi var anlamıyorum. Ülkede bırak kendi forum sitesinde anket yapanları, mevcut hükümet tüm bürokrasisiyle ve tüm kamu imkanlarını kullanarak seçim çalışması yapıyor, muhaliflere yine devlet gücüyle kan kusturuyor, hassasiyetin kabardığı noktaya bak.

Oylar Kemal Kılıçdaroğlu'na (bizim evden 2 oy ;)

gadjodilo

Anlamadığın belli zaten kardeşimm.anlayan anlamıştır sorun yok buyrun siz devam edin.saygı duyarım elbette..tartışmak için yazmadım düşüncemi belirttim seninde bu kadar hassasiyetin kabarmış insan düşüncesini belirtemez mi yani burda.bu mu senin demokrasi özgür hür irade anlayışın.neysee gerek yok tartışmaya kardeş..site yçneticisi tabiki istediğini yapabilir serbesttir özgürlük demokrası anlayışınıza saygı duyarım eyvallahh bilader..iyi günler..sevgi ve saygılar

Benim de sizlerinde hür ve özgür idaresi olacaktır.

Bülent Bey kardeşim iyi aklına gelmiş. Güzel olmuş Eline sağlık.
Ülke için hayırlara vesile olur inşallah bu seçimler.
Selametle, sağlıcakla..

Benim oyum Kılıçdaroğluna.

KEMAL KILIÇDAROĞLU tabiki
Erdoğana bir 5 senemi daha feda edemem hak etmiyor oyumuzu

@ayDÜNYAvazo kötü laf söylemedim ki sıfır çekmiş bizim ankette tırtlamış dedim oy verin de incinmesin .:rolleyes:

[FONT=sans-serif]Ben Kemal Kılıçdaroğlu'na[/FONT]:eek:[FONT=sans-serif] vereceğim.[/FONT]

Engelli arkadaşlar ister solcu olun ister sağcı olun elinizi vicdanına koyun. 2002 yılında kamuda engelli memur sayısı kaçtı ? 2023 yılında kamuda engelli memur sayısı kaç oldu ? Lütfen bu yazdığımı araştırın.

Sonuna kadar erdoğan k mal e ve avanelerine oy yok

Oyum Recep Tayyip Erdoğana. Sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt