Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 Maaşı Haziran 2012 (2. Dönem) Tahmini Tutarları ve Tarihleri

evet arkadaşlar bugün maaş döneminin ilk günü. Lütfen %40-69 ila %70-100 arası rapor oranı ile maaş alanlar aldığı maaş miktarlarını burada paylaşırlarsa memnun oluruz. Not: Genelde ilk PRENSES hanım paylaşıyor ondan bekliyoruz hadi bakalım..

evet arkadaşlar %40-69=675.48 TL. %70-100 arasını bekliyoruz hadi paylaşalım.

zaten biliyoruz ne kadar olacağını neden kasıyorsunuz ki

kaç paraymış söyle ozaman %70-%100?

2022 aylığı Haziran 2012 2. Dönemi Ödeme Günleri:

Doğum tarihinin son rakamı 0 ve 5 olanlar 05 Haziran Salı,
Doğum tarihinin son rakamı 1 ve 6 olanlar 06 Haziran Çarşamba,
Doğum tarihinin son rakamı 2 ve 7 olanlar 07 Haziran Perşembe,
Doğum tarihinin son rakamı 3 ve 8 olanlar 08 Haziran Cuma,
Doğum tarihinin son rakamı 4 ve 9 olanlar 11 Haziran Pazartesi

maaşlarını alabilirler.

4 ve 9 olanlar cumartesi gunu acik olan ptt den alamazmi maasini ? eskiden pazar gunune denk gelirdi ben ziraat bankasindan kartla cekerdim maasimi

%70-100 arası alan yok mu?

4 ve 9 olnlarda cuma günü alıyolar maaşlarını ve 1013 TL % 70 ve üzeri olanlar

@KaRe;

sen bugün mü aldın yoksa belirttiğin rakam hesaplamandan mı çıktı?

4.9 olanlar cumamı pazartesimi karar verin biri cuma demiş biri pazazartesi demiş

doğrusu ilk sayfada yazıyor

ptt kapıda odeme ıle alan var mı bana hep 5 de gelirdı gelmedı bugun

saat oldu 21:41 daha %70-100 arası alan arkadaşlar paylaşmamış miktarları :mad:

Loris ablam bunu bari sen yapma yahu:)
Alınacak aylık belli. İlk sayfada yazıyor. Haziran dönem aylıkları ta Ocak ayında belliydi. Alınacak miktar da belli yani.

2012 son altı aylık 2022 miktarlarını da memur katsayısıyla ilgili hüküm yürürlüğe girince hesaplayagım. Bu hafta buyuk ihtimalle buradan yazarım o oranları da.
Haziran dönem aylıgı içindeki Temmuz ve Agustos ayları farkını da Eylül dönem aylığıyla birlikte alacaksınız.

Doğru miktarlar:
Yaşlı: 337.75 TL

Özürlü (%40-69): 675.48 TL

Özürlü (% 70 ve üstü): 1013,22 TL
Alınacak tarihler:
2022 aylığı Haziran 2012 2. Dönemi Ödeme Günleri:

Doğum tarihinin son rakamı 0 ve 5 olanlar 05 Haziran Salı,
Doğum tarihinin son rakamı 1 ve 6 olanlar 06 Haziran Çarşamba,
Doğum tarihinin son rakamı 2 ve 7 olanlar 07 Haziran Perşembe,
Doğum tarihinin son rakamı 3 ve 8 olanlar 08 Haziran Cuma,
Doğum tarihinin son rakamı 4 ve 9 olanlar 11 Haziran Pazartesi

maaşlarını alabilirler.. :)
Herkese hayırlı uğurlu olsun..

1 Temmuz 2012 ile 31 Aralık 2012 tarihleri arasında yani 2012 yılı son altı aylık 2022 miktarlarını şöyle kabataslak hesapladım. Hakem kurulu kararı yayınlanmış aslında bugun gordum ben.
Buna göre başta da dediğim gibi kaba bir hesap yaptım. Şu şekilde:

muhtaçlık sınırı: 116 TL

yaşlılık aylığı: 365 TL

Özürlü aylığı: 730 TL

% 70 ve üstü bakıma muhtaç aylığı: 1095 Tl

2 aylık farkı eklemedim bu tutaarlara daha. (Eylül döneminde alınacak farkı eklemedim yani)

Bir fikriniz olsun diye yazdım şimdilik bunları.

Çünkü bunda işler biraz karışık geldi bana. 1 Ocak 2012 ile 30 Haziran 2012 tarihleri arasındaki memur katsayısı da değişmiş. Eğer boyleyse ilk altı ay için de bir fark var ortada. Yani ilk altı ay için alınan 2022 aylıkları memur katsayısından biraz fazla gorunuor. Bu kısmı degerlendirmem için ilgili mevzuatları taramam lazım ve sanırım biraz vaktimi alacak bu.

Şimdilik yukardaki tutarlarla yetinelim:) O miktarlar kesin. Ama artısı da olacak gibi gelior bunda fazla umut baglamak istemiorum ama inşallah oyledir:)
gecenin bu vaktinde yorgun kafayala hesap yapmayım diyorum. Şu bilemediğim noktaları da çözüp ona göre inşallah en kısa surede yazarım.

Kalem;

Kalem Hanım,sizde memura çok zam yapacaklarmış gibi yazıyorsunuz,zam anca yüzde en fazla yüzde 5 olur...ye ye bitmez oda...tuzu kuru olanlar belli oluyor,o maaşı iple çekenler var.Devletimiz madem büyük ayrım yapmasın aynı gün alınsın maaşlar,sadece ptt den değil bütün bankalardan alınsın vede aylık olsun.birşeye yarasın...

Kalem abla hesaplamana göre 3 aylık maaşlara 92 tl zam yapılmış oluyor. şu an 1013 tl çünkü. bence gayet iyi sağolasın verdiğin bilgiler için

ataka34;
zam zaten belli oldu 4+4 şeklinde. tabi jbu bileşik faiz olarak hesaplanıyor. önce %4 faizli maaş tespit ediliyor çıkan sonuça bir %4 daha zam uygulanıyor. neresi azki bunun? şükretmeyi bilmek lazım

2022 öürlü maaşı alım tarihleri belli oldumu

bilgi veriniz

@serdar86; ilk sayfayı oku.

cuma gün tüm herkez maaşını almış olacak kafadan yuvarlamıyoruz :D

cuma günü herkes alamiyor galiba doğum tarihin son rakamı 4-9 olanlar pazartesi alıyor gibi duruyor.

Üst Alt