Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2013 Ocak ayı için bakım parası alan iller..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kocaeli hala yatmadı 17 sinde yatardı.arayıp sormak isteyenlere izmit sosyal hizmetler tel.3323641 cevap verirlerse tabiii....

istanbul yattı mı acaba bilen var mı? annemin beni bırakıp sık sık bankaya gidip kontrol etmesi oldukça külfetli oluyor

adana

adanada bakım maaşı yattımı cevap verirseniz sevinirim...

saat 16:00 itibariyle baktık istanbul yatmamıış

saat 16:00 itibariyle baktık istanbul yatmamış

arkadaşlar, bu paranın yatıp yatmadığını öğrenmenin bankaya gitmekten başka bir alternatif var mı?
oğluma nafaka yatan hesabıma internet şifresi aldım, internet şubesine girip fatura vs dışarıda yapılacak
işleri internetten hallediyorum kimseyi yormuyorum.
maaşın bağlandığı hesaba internet şifresi almak mümkün mü?

teşekkürler

4440000 ı arayın bakıcı kimse kimlik nosu yada bankamatik kartını girin öğrenirsiniz hesabınıza para yatıp yatmadığını

ya 3 kuruş para veriyorlar diye süründürüyorlar adamı varya.emre01 gerçekten neyi kastettin? gece 24 mü ayın 24ü mü

yasminn ...evet mümkün.ziraat bankasına git internet şubesine girmek istiyorum de.onlar seni yönlendiriyor hesap no yu yazıyorsun.oluşturduğunPAROLAyı yazıyorsun.ikinci ekran geliyor. ŞİFREniyazıyorsun,sms le gelen şifreyide yazınca işlem tamam.( cep teline tek kullanımlık şifre geliyor sms olarak)..günün her saatnde hesabına bakıyorsun..

not: şifre ve paraola yıkendin oluşturuyorsun.

Arkadaşlar her ilin bi tarihi var. Mesela mersim 25 i (geçen ay erken yattı 22 si gibi) 25inde giderim matiğe parayı alırım.Bu yattımı yatmadımı stresini boşa yaratıyorsunuz. Sizin ilinizinde bi tarihi vardır ya da bu başlıgı takip edin boşa yattımı yatmadımı yazıp durmayın zaten yattığı an birisi yattı der. Başlıgın amacı yattığını yazmak , yattımı diye bağırmak değil...

bartın yatmıştır bugün

arkadaşlar size ben bir bilgi vereyim bankaya hesap actırırken verdiyiniz cep telefon la sms atarak da
ögrenebilirsiniz mesazlar bölümüne girin ( 4747 ) yazın ( bakiye ) yazın gönderin ben öle soruyorum

Başlık evde bakım parası yatan iller , yatan yerleri yazın / yatan yerler yazıyor. Ora yattımı bura yattımı deyip sayfayı doldurmayın .

ben bir bilgi vereyim bankaya hesap actırırken verdiyiniz cep telefon la sms atarak da
ögrenebilirsiniz mesazlar bölümüne girin ( 4747 ) yazın ( bakiye ) yazın gönderin ben öle soruyorum

adana her 15 inde yatardı nedense bu ay yatmadı bagırmıyoruz soruyoruz ok ?

mikado456;

çok tşkler işimi çok kolaylaştırdınız

merhaba. eskişehir de engelli bakım ücreti ne zaman yatacak, bir bilgisi olan bizlerle paylaşırsa memnun oluruz. iyi günler

Bahçelievler il sosyal hizmetleri aradım az önce paranın nezman yatacağını sordum, yetkili arkadaş pazartesi yada salı yatacak dedi neden bukadar geç diye sordum muhasebe bize bu bilgiyi verdi başkada birşey bilmediğini söyledi lütfen sizlerde ısrarla arayın ki birran önce paralar yatsın !

arayıp konuştuğumuz tüm görüşmeler kayıt altına alınıyor ve neticede de dinleniliyor ne kadar çok soran olursa hız vermeleride çabuk olur kaanatindeyim.

dıe another day;

kardeş biliyoruz her yer belli bi tarihte yatıyor.biz her ay 16 17 si gibi alıyorduk parayı adanada.ama bu ay yatmayınca buraya yazdım.zaten dikkat edersen ben ilk kez bakım parası yatan iller konusuna yazıyorum çünkü önceki aylarda gecikme yoktu.zannediyorum ki diğerleri de öyle yapıyordur.gecikme varsa ozaman yazıyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt