Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Haziran ayı evde bakım ücreti alan iller ve tutarları.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yatan iller,

çanakkale
sakarya
bursa
kırşehir
bayburt
samsun
edirne
afyon karahisar
kocaeli gölcük
balıkesir
diyarbakır
antalya
manisa
erzurum

slm.arkadaşlar başka ilde yatmadımı ses seda yok kaç gündür kimse yazmıor.yoksa ben bişileri kaçırdım takip edemedimmi

slm arkadaşlar nisan ayında geldiler.bakım parası halen yok bu ay yatar inş.bu arada bende izmirden.internetten bakıorum para yok hesapta ama yatırmadılarmı yoksa izmir almadımı

hayırlı günler ankara bakım parası yattı iyi günlerde harcamanız dileğiyle

iyi günler
Muğla ,Datça ilçesinden evde bakım maaşını bugün aldık.570 TL.
Sağlıklı günlerde harcamak dileğiyle.

hayırdır şimdide ters'denmi' ödemeler yapılıyor?

bizlerde akp liiler gibi müslüman olduk zannedersem çünkü izmirde akp liler pardon müslümanlar çoğaldı fakat yinede maaşlar yatmadı

arkadaşlar izmir yatmış bugün ilk kez annem çekmiş 570tl acaba bilgilendirirmisiniz onaylama tarihinden itibaren birikmiş ücretler ne kadar zamanda yatar bilgisi olan yazabilirmi lütfen

şimdı ınternetten baktım izmir yok sız nezaman ayın kacının maaşını cektınız acaba izmir varmı alan

sete;
birikmiş ücreti vermiyorlar baglanınca maaş ne kadarsa o kadar alınır mesala siz bu ay almışsınız 570tl yani birikmiş parayı vermiyorlar :)

Tekirdağ' da evde bakım ücreti yatmıştır...15.06.2011...hayırlı günler dilerim...

valla bende anlamadım izmir den alan arkadaş vedanur yazarsanız sevınırız

mrb

ben almadım .ama benim alıp almıcağımda belli deil o yüzden sordum bende eve nisanda geldiler bu ay yatar die umuyorum internette yok yatmamış.izmir yattımı bilmek bende istiyorum

izmirden internetten bakan arkadaş varmı başka ben şu an itibariyle zıraat bankasını açamıorum açılmıor sorunmu var ne bilmiyorum

Konya 14 Haziran 2011 yatmıştır 570 tl alındı...

selam arkadaşlar anneme sordum mayısın son haftası bakmış yatmamamış ama dün bakmış yatmış annemde dün ilk defa çekmiş çünki bizim ilk alışımız izmir

o zaman bizim para bu ay da yok izmir yattıysa.sizin kaç ay sonra geldi arkadaşım.eve geldikten sonra yani

arkadaşlar izmirden başka alan varmı

2011 haziran ayı evde bakım ücreti yatan iller,

çanakkale
sakarya
bursa
kırşehir
bayburt
samsun
edirne
afyon karahisar
kocaeli gölcük
balıkesir
diyarbakır
antalya
manisa
erzurum
ankara
muğla
zonguldak
Konya
Uşak
Şanlıurfa
Tekirdağ

vedanur..
benim de mayıs ayında onaylandı sanırım ağustosta alırız gibi geliyor.sosyal hizmetler uzmanı bize onaylandıktan 2 ya da en geç 3 ay sonra alırsınız demişti.

eğer 3 ay da olursa bana temmuzda sıra gelicek yani.halbuki ben annem için bakım parası alıyordum daha önce ertesi ay yatmıştı para.2009 da

bunda belli bir zaman yok maaşın onaylanırsa evraklarını ankaraya yolluyorlar oradada sıraya koyuyorlar sırayla bakıp inceliyorlar banada 1 ay sonra yatar dediler 5 ay sonra 2 maaş birden yatırmışlardı benimkide 29 ekim 2008 de onaylandı mart 2009 çift maaşla başladı...

ne dielim hayırlısı inş. bu ay yatar da ihtiyacımızı karşılarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt