Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Ağustos ayı evde bakım maaşı yatan iller?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kesin yattımı istanbul yattı ise çok güzel oldu şimdi çok teşekkürler :)

duyan duymayana bildirsin istanbul avrupa ve asya yakası yatmıştır

çok teşekkürler müjdeyi veren arkadaşlar sağolun.

her ay dikkat ediyorum istanbul yattımı bütün yazılanlar bitiyor eger burada bir dayanışma olacaksa ki hiç yok bu en son il alana kadar devam etmeli 1 ay boyunca çok sıradan ve lüzümsuz konular yazılıyor avrupadaki diger engelliler siteleri asla bizim gibi degil çanakkale bilecik her ayın en geç 5 inde yatıyor istanbul 28 bile oluyor bakın bu ay adana henüz yatmadı bu siteye kayıtlı kaç tane üye var bilmiyorum ama bakanlıkları msj yagmuruna tutsa ümit ediyorum bu iş düzelir saygılar

Arkadaşlar Lütfen soru için çok çok gerekli değilse sırf teşekkür etmek için alıntı yapmak yerine
Nick;
cevabınız

şeklinde yazınız...

Ekrem Kanar;

Kesinlikle katılıyorum. İnsanlar maaşları yattıktan sonra ortalıktan kayboluyor. Bir sonraki maaş zamanına kadar. Geçen ay bu durumdan duyduğum rahatsızlığı, senin de değindiğin noktalara değinerek belirttim forumda. Ama o mesajlarıma bile cevap yazılmadı. Gerçi kim var ki kim okusun, cevap yazsın. Aylardır maaşların yatırılmasında yaşanan bu adaletsizliğin giderilmesi için iş birliği çağrısında bulunuyorum. Ama kimin umrunda, maaşını alan kaçıyor...

Merhaba arkadaşlar ben bugün telefon açtım ve Adana Cuma günü yatacak dediiler Umarım cuma günü değilde yarın yatar

Selamun Aleyküm...Herkeze Hayırlı CUMALAR, Hayırlı KADİR GECELERİ,, hayırlı sabahlar,ve 3 gün sonrada HAYIRLI BAYRAMLAR OLA TÜM MEMLEKETİMİZE VE TÜM İSLAM ALEMİNE İNŞALLAH...Bende Burcu hanımın mesajını görünce 444 00 00 aradım hesaba girmiş 603,53 TL.Adanalı arkadaşlara bereketli olsun inşallah...Bu arada Burcu hanımada teşekkürler...

adana yatmış hayılı olsun kadiliniz mubarek olsun iyi bayranlarr

ADANADAN müjdeli haberi verenler sağolsunlar ,kandilimiz ve cumamız mübarek olsun...

;)Nihayet adana!!!!..gözümüz aydın arkadaşlar...
Hayırlı kandiller.

Merhaba Arkadaşlar.
Muğla Datça yattı.Bugün aldık.600 TL
Herkesin Mübarek Kandili Hayırlı olsun.

hayırlı olsun arkadaşlar kandiliniz mubbarek bayramınız şimdiden kutlu olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt