Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

20 aylık bebeğime sol hemiparezi teşhisi kondu. Neler yapabiliriz?

DENİZİSA

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba,bir oğlum var.7 ayında hemiparezi teşhisi konuldu.. şu an 20 aylık motor hareketleri yaşıtlarına göre geride.. yoğun fizik alınırsa 4 yaşına kadar toparlar denildi fakat oğlum o kadar inatçı ki mümkün değil dokundurmuyor kendine.. yani çok zor hareket yaptırabiliyoruz. elinde çok ciddi kasılma var.. merak ettiğim başından bu durum geçmiş olan var mı bizi ne bekliyor eli tam anlamıyla düzelir mi iletişime geçen olursa çok sevinirim.

Rahatsızlığın detayını bilmiyorum ama hemen olsun bitsin tarzından ve kurallı davranmaktan ziyade oyun oynuyormuş gibi yapılan her eylemi zevkle yapıyorlar. Böyle bir yöntem deneyebilirsiniz.

Merhaba benim bebeğimde hemiparazi 10aylık sağ kol el güçsüz ayak ftr alıyor anca oturmaya başladı dr geç yürür diyo ama çok endişeleniyorum Deniz isa sizde beyin hasarı var mı

Üst Alt