Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

19 yıl Bağ-Kur ve %50 raporla nasıl emekli olabilirim?

emekli maaşı

al kardeş sana rakam boga kardeş sende inçele bi yanlışlık varmı açaba 5
510 sayılı kanundan emekli oldum 16 yıl 15 gün bağkurum mevcut daha öncesinde 3 yıl sigortam var emekliliğim ankara dan %51 le kabul edildi diye evrak geldi 2010 ocak ayında 584 ytl emekli maaşı aldım 2010 temmuz ayı maaaşım 640 ytl aldım
bağkur 12. basamaktan emekliyim 2004 yılında 12. basamağa geçmişim ben uşu anda sgk sitesine girip emeklilik bilgilerimi incelediğimde 16 yıl 15 gün ile emekli edilidiğim yazıyor daha önceki 3 yıllık sigorta pirim lerim gözükmüyor acaba eklenmemiş olabilir mi?
BAĞ-KUR şefleri ekledik diyorlar fakat SGK sitesin de hangi bölüme girdiysem birleşmiş olarak gözükmüyor ayrı ayrı ibilabiliyorum ama emeklilik işlemlerinde sigorta primlerimi hiç bir şekilde göremiyorum sadece 16 yıl 15 gün üzerinden emekli edildiğim yazıyor diyelim ki 16 yıl dan emekli oldum bu mevzuat zaten 14 ile 16 yıl emeklilik diye bahsediyor bu yazılan (16yıl 15 gün) ibaresinde ki 15 gün ün anlamı nedir bu 15 günü niye yazıyor lar ipeki bunu yazıyorlar da niye 988 günlük sigorta primlerin den hiç bahsedilmiyor
kardeş ilgilenirseniz sevinirim cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Adnan USTA

Adnan bey sizin rahatsızlığınız neydiki?

Üst Alt