Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

19 yaşındayım. 52 derece skolyozum var. Ameliyattan çekiniyorum..?

Merak etmeyin gelir geçer. Siz sabredin. Gerisi gelir.

malesef elimden sabır etmekten baska bişey gelmiyor şimdilik. bu arada tesekkur ederim desteginiz için

Geçmiş olsun. En kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz inşallah.

1987 yılında ünsal domaniç beni skolyoz ameliyatı yaptı 9 saatlik bir ameliyattı ve çok başarılı geçti yanlız bir ara kalbim durmuş :D bir arabanın kaporta ameliyatı gibi düzeltildi kesinlikle tavsiye ederim korkacak bir şey yok...

Geçmiş olsun arkadaşım düzeldiğine çok sevindm darısı diğer skolyoz hastaların başına:)

tewsekkur ederim cok sagolun ameliyat yerinde şişlikler var tekrar eski haline döner diye korkuyorum da öle olması imkansız harel de doktorum şişecegini söledi ama ne bileyim korkuyom tekrar aynı acıları yasarım diye

merhaba ben büşra samsundan 15 tatilden 1-2 hafta önce skolyoz olduğumu öğrendm şikayetim sırtımın bir tarafının dierinden daha yüksek durması ve omuzumun birinin daha alçak olması idi.1 hafta içinde çok geniş kapsamlı araştırma yaptık deişik doktorlara gittik hepside ameliyat dedi derecem 46 idi. internette bir haber okudum düzce tıp fakültesi doç. dr kamil çağrı köse skolyoz ameliyatını ücretsiz yapıyor diye önce bu işde birley olduğunu düşündm ama çok haksızmışım uzun bir araştırmadan sonra 15 tatilde düzceye gittim we 4 gün sonra ameliyat oldum allah doktorumdan razı olsun ameliyatım çok başarılı geçti gerek maddi olarak gerekse manewi olarak bnm için çok iyi bir doktor herkese tawsiye ediyorum. ameliyattan 6 saat sonra ayağa kalktım ve şimdi 1buçuk ay olmasına rağmen çok rahat hareket ediyorum. herkese çağrı doktorumu tavsiye ediyorum..

senin skolyozun 52 derece olmuş bence daha fazla geciktirme benim şu anda 25 derece falan oldu 40 oolunca ameliyat diyolar yani bence daha fazla geçiktirme zaten yaşın 19 bundan sonra gelişimin fazla olmuyacağı için artmaz ama şu hali bile seni rahatsız ediyodur dediğim gibi bnm 25 ama yine de sırtımda belli oluyo

ameliyat oldum zaten 1 martta. su an iyiyim egrilik kalmadı .

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum bu siteye.skolyozum var derecesini bilmiyorum ameliyat olacam büyük ihtmalle.adanada ameliyat olan varmı

Hiç korkmana gerek yok.Her ameliyatta olduğu gibi tabi bununda riski var.Ama bende ameliyat oldum ve iğleştim çok kolay bir ameliyat.GEÇMİŞ OLSUN...

Tgba martta ameliyat oldunmu emre doktora bende olacam temmuzun 5 inde seninle haberleşelim sonuç hakkında bilgi verirmisin telefonumu versem enkısa sürede beni ararmısın

Ben de skolyoz hastasıyım. bundan 14 yıl önce teşhisi konuldu o zamanlar bana ameliyat önerildi ama ben kroktuğum için ameliyat olmadım. şimdi 28 yaşındayım skolyoz derecem artmış durumda. baltalimanı metin sabancı kemik eğitim ve araştırma hastanesine gittim. doktorum bana yine ameliyat dedi. fakat ameliyat olup olmayacağım mr sonucuna göre kesinleşecek. baltalimanında ameliyat olan hasta var mıdır? varsa burda benimle paylaşabilir misiniz? orası nasıl bir yer? doktorlar nasıl?

uzun süredir giremiyordum nete :S beyza arkadasım daha simdi okudum yazdıgını ben oldum ameliyatımı 6 ay oldu su an gayet iyiyim cok şükür nisan ayından sonra fazla agrım kalmadı su an da yok denecek kadar az arada agır bişe kaldırdıgımda yada ayakta cok uzun durdugumda oluyor oda cok sürmüyor zaten haziran da kontorle gitmiştim hesrey serbest dedi doktorum 1 yılı doldurunca bi daha gitcem inşallah artık o zamana kadar tamamen iyi olurum... ameliyatdan korkan varsa saglıgı için biraz güçlü olsun dielrim böle rahatszılıgı olan arkadaslar saglıgına kavusur...

tuğba ameliyat oldunmu?nasılsın.Bende olacam yanidoktor şart dedi ama çoook korkuyorum.bana yazarmısın

ben tugba evet belirttiğim gibi mesajda oldum ameliyat 1 mart 2009 da oldum sonrasında doktor haziran ayında kontorle bidaha cagırdı gayet güzel buldu 1 yıl sonra gelmemi istedi martta tekrar gidecegim umarım kötü bişeylerle karsılasmam su an allaha sukurler olsun gayet iyiyim ama yinede dikkat ediyorum agır bişe kaldırmıyorum doktorum sakınca görmedi 3 aydan sonrasında ama ben 1 yılımı doldurana kadar dikkat ediyorum rabbim sizede sifa versin ameliyattan korkmayın ben de cok korkuyordum ama su an saglıgıma kavustum o en güzeli

Ben 21 yaşındayım 11 sene tedavi oldum 57 derece skolyozum var doktorum emre acaroğluydu hala o gidebilirsin tavsiye ederim ama ameliyat olmanı tavsiye etmem ben 10 yaşından beri bu hastalıkla beraberim korse kullandım son 5 yıldır bıraktım korseyi ve hiç bir şeyim yok 57 derece olmasına rağmen hiç belli değil sölediklerim hayret ediyor çokk az bişe var sağ omuzumda ama bu zamana kadar kimse anlamadı ve 5 senedir derecemde ilerleme olmadı ben böyle çok mutluyum hiç kafama takacağım bir durum yok eğer senin de öyleyse ve az ilerleme gösteriyorsa ameliyat olma sadece bu hastalıktan boyum uzamadı boyum 1.62 ve bir de ağrı şikayetim var onu da bol bol yüzerek geçirmeye çalışıyorum...geçmiş olsun...

Üst Alt