Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss ile atandım. Yeni raporda IQ seviyem yükselmiş! Ne yapmalıyım?

nurikesser1

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
4
Arkdaşlar hayırlı akşamlar ben 2018 de ticaret bakanlığına hizmetli atandım. lütfen vicdanınıza göre yorum yapın . 2017 de aldığım raporda IQ: 70 Sınır zeka ibarem vardı ve sınava zihinsel katagorisinde girdim dediğim gibi atandım. ve 2024 Ocak ayında ehliyet yenilemesinde IQ:82 çıktı ve benim kafama takıldı . acaba 2017 de bir hata mı vardı şimdi normal zeka var raporumda kesinlikle torpil yapmadım, Kul Hakkı. zaten torpil yapsam kendimi burada ifşa etmem çok kafama takıldı arkadaşlar şimdi ben kul hakkına girdim mi vicdanen cevaplayınıız. Burada bir çelişki var gibi

@nurikesser1,

BUNA "KUL HAKKI YEDİNİZ" dersem, Yalan söylemiş olurum. BU ZEKA DENEN ŞEY ELLE TUTULAN GÖZLE GÖRÜLEN BİRŞEY değil ya. BAZI ZAMANLARDA DALGALANMA GÖSTERİR Mİ evet gösterir. SEN BURADA ROL veya TAKLİT YAPMADIĞINA GÖRE KAFANDA RUHUNDA RAHAT OLSUN/OLMALI.

@ayDÜNYAvazo,
Teşekkürler rol yapmadım abi şimdi çalışmaya devam mı etmeliyim zira aldığım maaş haram gibi geliyor bana çok sıkıntılı bir durum

kardeşim bunu başkasına sormayacaksın. eğer sen taklit yapmadıysan normal şekilde girip sana o puanı verdilerse ve senin bu konuda etkin olmadıysa devam edeceksin. hata olduğunu sanmam devlet bu konularda işini iyi yapar. işine gücüne bak.....

@nurikesser1,

Bundan sonra ne yapacağım dersen eğer işini en iyi ve düzgün şekilde yapacaksın.

SORUMLULUK SAHİBİSİN ZATEN.

"Devlet malından bir hırka bile aşıran savaşta bile ölse şehit olamaz.”Hz Muhammed (s.a.v)
BU BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.

@ayDÜNYAvazo,
Cevaplarınız için çok teşekkürler abi cok uzattim ama iyice icimi dokmek isterim aslında ilk rapor aldığım da şok geçirmiştim ben nasıl zihinselim diye sınırda zeka tanısı konuldu arastirdigimda zor öğrenen, çabuk unutan , özellikler olduğunu okudum aslında biraz öyleyim telefonu nereye koyduğumu unutuyorum işte 1 dakika önce söylenen yapacağım işi hemen bise oluyor unutuyorum ama bu zihinsele girer mi bence girmez ama kanunda öyle geçiyor yakın çevreme nuri zihunsel engelli deseler hepsi güler cünku bende zihinsel olduğumu düşünmüyorum ama doktorlar o zaman öyle karar verdi hatta 4 işlemim harikadır. Bu yüzden vesveseler geliyoe şimdide IQ 82 çıkınca içime kurt düştü çünkü artık zihinsel geçmiyorum e haliyle artık atama havada kalıyor anladın mi abi çünkü sınava zihinselden girdim şimdi de zihinsel tanım yok çok kirli bir iş içinde olduğumu hissediyorum ama yinede teşekkürler ağabey.

@nurikesser1,
BENCE SEN KAFANI ÇOK YORMUŞSUN.
Bana kalırsa takıntı vb gibi birşeyde olabilir.
OKB tarzı gibi neden olmasın ben benzettim.

Kul hakkı yedin , aldığın maaş haram desem ve diğer arkadaşlar da dese, kamu görevinden istifa edip, şimdiye kadar aldığın maaşı bir şekilde iade mi edeceksin veya hayır mı edeceksin?

70 IQ ile bunları düşünebilmen beni şaşırttı senin IQ daha yüksek olabilir gibi geldi bana @nurikesser1,

o zaman zeka seviyen düşükmüş daha iyiye gitmiş kazanılan hak var ama ilk kazandığındada aynıydı birşey değişmedi diyorsanız bilemem

@osmangazi,

heççç ama neee laf olsun dşye konu açıp milletin moralini asabını bozuyırlar işte. ben 1 tam senedir işsizim hala bir yere giremedim Allahtan reva mıdır beee...

Üst Alt