Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Açık Öğretim Kurumları 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 3. Dönem Yazılı/e-Sınav Duyuruları

Gothica

Aktif Üye
Konular
86
Reaksiyonlar
14
YAZILI SINAV
Açık Öğretim Ortaokulunda kayıtlı yurt dışında (KKTC hariç) bulunan öğrenciler, engelliöğrenciler ile
Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık ÖğretimLisesi Öğrencileri ve Açık Öğretim Okullarında Kayıtlı Tutuklu ve Hükümlü Öğrencilerin 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 3. Dönem Yazılı Sınavı
SINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ
1. Oturum: 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü Türkiye saati ile 10.00’da
2. Oturum: 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü Türkiye saati ile 14.00’te,
3. Oturum: 21 Temmuz 2024 Pazar günü Türkiye saati ile 10.00’da. yapılacak

E-SINAV
Açık Öğretim Kurumları 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 3. Dönem e-Sınavı, 1 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

e-SINAV RANDEVU TARİHLERİ

Açık Öğretim Ortaokulunda kayıtlı öğrenciler e - Sınava katılacakları e-Sınav salonlarını vesınav oturumlarının randevularını
6 – 21 Mayıs 2024 tarihleri arasında öğrenci/T.C. kimlik numarasıve şifreleri ile;
Açık Öğretim Ortaokulu https://aionet.meb.gov.tr/OgrenciGiris.aspxinternet adreslerinden giriş yaparak alacaktır.

Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesinde kayıtlı öğrenciler e - S ınava katılacakları e-Sınav salonlarını ve sınav oturumlarının randevularını 23 Mayıs – 03 Haziran 2024 tarihleri arasında öğrenci/T.C. kimlik numarası ve şifreleri ile; M.E.B. Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi internet adreslerinden giriş yaparak alacaktır.

( Açık lise Öğrencilerinden 9 ve altı dersi olanlar isteğe bağlı olarak e-sınava girebilecekler.

Üst Alt