Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yerel yönetimler nasıl olmalı? Avrupa'da yerel yönetimlerin hizmetleri nasıl?

sivaslı581

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba ben bir çalışma yapmak istiyorum Bu konuda Avrupa'daki arkadaşlarımız yardımcı olabilir mi ?
Avrupa'da yerel yönetimler ne gibi uygulama yapıyorlar Avrupa'da yol,kaldırım toplu taşıma nasıl sağlanıyor ? Video ve fotoğraf destekli yardımcı olabilir misiniz ?

Avrupa'da da engelliler ülkemizde olduğu gibi kendi aralarında kırk parça oluyor mu ? Belediyecilik anlayışını tartışırken herkes kendi penceresinden bakıyor ancak ben daha genel bakmak istiyorum.Bedensel engelli,görme engelli,işitme engelli ,psikolojik sorunu olanlar vb .Ülkemizde otobüsler,dolmuşlar tıklım tıklım psikolojik sorunu olanların toplu taşıma ile bir yere gitmesi imkansız ancak vergisiz araç alması için de %90 oranlı rapor isteniyor.Avrupa'da da benzer durum var mı ?

Ülkemizde yerel yöneticiler ne yapmalıdır Karşılaştığımız sorunlar nelerdir ? Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?
Selamlar..

Üst Alt