Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vücudumun her yerinde kılcallarda minik kırmızı kan toplanmaları var?

dreamfail

Üye
Konular
136
Reaksiyonlar
41
Vücudumun her yerinde kılcallarda minik kırmızı kan toplanmaları var. Eskiden az sayıda vardı fakat son zamanlarda her yerimi kapladılar. Bu durum beni strese sokuyor. Bu şekilde rahatsızlığı olan yada bilgisi olan var mı?

egemmm beni kan tutuyor. 2 tüp kan veremiyorum çok kötü oluyorum. Hacamata hiç dayanamam

dreamfail kırmızı kan toplanmalarını biraz ayrıntılı anlatabilirmisiniz? Daha öncede vardı demişsiniz. Son zamanlarda ne yaptınız ? Ne yediniz yediklerinizden olabilir. Atıyorum 1 ay önce yada 1 hafta önce birşey düşünürsünüz üzülürsünüz v.b şeyler yaşarsınız stresten olur. Kılcal damarlarınızda sıkıntı olabilir. Olsaydı ilk oldugunda olurdu diye düşündüm kılcal damarda sıkıntı. İnsan vucudu hassas belli bir süre sonra bize sinyaller gönderiyor aslında siz yine de kılcal damarlarda sıkıntı varmı baktırın dermotolojiye gidin . Son zamanlarda yaşadıklarınızı gözden geçirin. Geçmiş olsun.

Bende de var. karaciğerden geliyor. tehlikeli bir durum değil dedi doktor. kırmızı benek şeklinde göğüs kısmında oldukça fazla sayıda.

Üst Alt