Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vergi indirimi ile erken emeklilikten normal emeklilige geçiş için ne yapmalıyım?

bireda

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
10
2022 de engelli indiriminden faydalanıp emekli oldum .raporum süreli olduğu için 2026da kontrol muayahanesi koydular.bu arada normal emeklilige hak kazandım. Normal emeklilige geçmek istiyorum . Bu durumu yaşayan var mı?

Niçin normal emekli olmak istiyorsunuz.sonucta bir fark yoktur.ayrica 2026 da kontrol muayenesi sonucu belki sürekli olarak gelecek.cunku kullanmış olduğunuz ilaçlar ve tanı belirliyor insanı rapor oranlari

Henüz 2026 ya 2 yıl var o zamana kadar neler olacak bilmiyoruz.hadi diyelim ki kontrol muayenesi sonucu yüzde 40 altına düştü bu seferde gidersiniz normal emekliliğe başvuru yaparsiniz

emekli maaşınız kesilmeden 1 ay önce gidip normal emekliliğinizi verin sgkya..uğraşmazsınız kontrol muayenesiyle filan.

Üst Alt