Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Üreta darlığı sorununa karşı bitkisel tedavi yöntemleri...

ergunb

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar;
Ben Kalıcı kolostomiliyim, ameliyatlarım sırasında 2 kere oldum, malum operasyon sırasında sonda takıldı sonda çıkarıldıktan sonra işememde bazı değişimler oldu çatallı işeme,hafif acı ve yanma gibi,tabi ameliyat yeri acısından, bunları ilk önemsemedim,fakat günler geçtikçe şikayetlerim arttı.beni ameliyat eden doktoruma şikayetlerimi ilettim (genel cerrah) doktorum bunların olağan olduğunu zamanla geçeceğini söyledi......... ama geçmedi :(.idrar yapmam iyice zorlaştı işeme sırasında ağrılar iyiye arttı yanma devamlı işeme hissi ve sanki altıma kaçıyorum hisleri dayanılmaz oldu.Konu ile ilgili bölüm olan ÜROLOJİ doktoruna gittim.Doktorum bana KAN-İDRAR-BÖBREK UTRASONU analizi yaptırdı sonuçlar temiz çıktı,daha sonra İŞEME TESTİ yaptırdı sonucunda zorlanma tespit etti ve İLAÇLI RENKLİ RÖNTGEN verdi röntgen sonucu ÜRETA DARLIĞI teşhisi koydu.Yatışını yapalım ameliyat çok kısa sürer (ama belden iğne ile lokal anastezi) bir gün yatarsın ertesi gün taburcu olacaksın 1 hafta sonda ile yaşayacaksın tamam dedi.Doktoruma sordum üreta daralmasının nedeni takılan sonda değilmi zaten dedim ;evet dedi peki tamamen kurtulacakmıyım dedim ; garantisi yok bir defada kurtulanda var 5 kere ameliyat olanda dedi,hocam sizden süre isteyebilirmiyim dedim hazır olunca gel ben ameliyatını yaparım dedi.
DOSTARIM ben ne yaptım? gittim güvendiğim bir AKTAR var ona derdimi anlattım. oda bana dediki doktora gittinmi? gittim ameliyat verdi dedi dedim.usta sen bana idrar yollarını rahatlatacak bir bitki karışımı yap ben ameliyat olmucam dedim.tamam 2 gün sonra gel dedi ,2 gün sonra gittim bana bir torba toz şeklinde bitki karışımı verdi.Sabah-Akşam-Gece yatarken bu bitkileri demleyerek içtim 2 ay .sonuca ben bile inanamıyorum allahıma şükürler olsun
Benim gibi olan arkadaşlar varsa aktarlardan yardım alabilirler bana faydası oldu sizde deneyin
Hepiniz Sağlıkla kalın

geçmiş olsun ergün aynı sorundan bende muzdaribim bıktım doktora gitmekten acaba kullandığın bitki karışımının içinde neler vardı paylasırmısın.

Sami kadeşim ,inan bana ben sormadım aktara ne tür bir karışım bana verdin diye.zaten bana iyi gelen başkasına iyi gelececek diye birşey yok,ama tadı inan çok kötü bal ile tatlandırarak içiyorum,ne olur beni yanlış anlamayın ben izmir deyim siz Kastamonu da sınız sanırım bence bir aktara gidin ama yaş ile tecrübesi eşit orantılı bilgili ve tanınmış bir aktar varsa şehrinizde ondan bire bir yardım alın bazı bitkiler bazı hastalıklarınızvar ise kötü sonuçlar doğura bilir dediğim gibi daha önce bitkisel tedavi denemediyseniz birde bu yöntemi deneyin iyi bilgili aktar bu konuda size yardımcı olabilir.
Allah şifanızı versin,sağlıkla kalın

Aktarlar zaten kime neyin iyi geleceğini değerlendirmezler. Daha doğrusu, kendi deneyimleri ve duyumlarına karşılık "şu durumda şu işe yarıyor" derler, o rahatsızlığı olan herkese onu verirler... Yani, üretral darlık için iyi gelen bir karşım varsa, bence bunu herkes deneyebilir. Tabii çok dikkatli şekilde! Başka bir tepkiye neden olduğunu hisseder hissetmez tüketimi sonlandırmak lazım

kardeşim bende izmirdenim aynı hastalığım var benimde eğer aktarın adını söylersen bende aynı karışımdan yaptırmak istiyorum

Ergun bey mrb....bu bitkisel karisim nedir hangi aktar paylasirsaniz cok sevinirim...

Üst Alt