Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Trafik sigortası ve kaskosunda engelli indirimi oluyor mu?

toprak 24

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
normal bir aracı ve b ehliyeti olan biri aracı ile ilgili olarak trafik sigortası ve kaskodan indirim hakkı olur mu acaba...:confused::confused::confused:

hayır hiç bir şekilde indirim olmuyor, hatta engelli olduğu için kaza yapma riski fazla diye fiyat artabilir.

Merhabalar; Pardus Sigorta engelsiz kasko ismi ile engelli araçlarına oldukça ciddi indirimler yapıyor. Forum sayfasını arastırırsanız haklarında oldukça olumlu yorumlar görebilirsiniz.
Şu adresten de engelli kasko ve trafik sigortası hakkında kısa bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca 7/24 hizmet veriyorlar size özel müşteri temsilcisi filan atıyorlar. https://www.pardussigorta.com/engelli-arac-kaskosu.php engelli bir çok tanıdığım pardus sigortayı tercih etti kaza yapanlar oldu 5 gün içinde ödeme garantisi var firmanın herkes çok memnun 0532 11 11 440 nodan ulaşmanız mümkün

Merhaba,
Bahse konu Acentayı bugün aradım ve görüştüm.Müşteri temsilcisi Emine Hanım telefonda yardımcı olmaya çalıştı. Kendisine OTV muafiyetli araçlarda nasıl bir kasko uygulamasında bulunduklarını sordum.Cevabı ise diğer sigorta acentalarından farklı olmadı. Aracınız hurda olmuş ise zaten hurda belgesini alıp yeniden OTV muafiyetli araç alabiliyorsunuz.
Ancak,
Araç ağır hasarlı pert olmuş ise, sigorta şirketi size bu aracın vergiler çıkarılmış hali ile pert bedelini ödüyor.Bu noktada siz de daha önce muafiyetle almış olduğunuz aracın yerine araç alabilmek için 5 yıllık sürenin geçmesini beklemek zorunda kalıyorsunuz. Mağduriyetiniz bu olayla başlıyor. Ve bu durum sigorta şirketinin tasarrufunda yapılıyor.

1.Küçük hasarlarda Sigorta şirketi ile sorun yaşamazssınız.
2.Araç hurdaya çıkarsa yeni araç alımında mağdur olmuyorsuz.
3.Araç %60 üzeri ağır hasarlı olursa sigorta şirketinin yaptığı satınalmaya maruz kalıyorsunuz, ki bu konuda sizin talebiniz dikkate alınmıyor.Ve aracınız OTV siz fiyatıyla sizden alınıyor. Araç Hurdaya çıkmadığı içinde ilk aracınızın alımı tarihi itibari ile 5 yılı doldurmadan OTV muafiyetli ikinci bir araç alamıyorsunuz.MAĞDURSUNUZ.

Saygılarımla

Telefondan destek verebilirim
Whatsup'tan (0532 626 86 50) destek veriyorum. Araç sigorta, Kasko... Ev sigortası veya dask ev kaskosu, Sağlık sigortası tamamlayıcı sağlık her türlü sorunlarınızla seve seve ilgilenebilirim. Engelli araçlarında da belli bir tecrübeye sahibim.

Mls Sigorta Aracılık Hizmetleri.
Nedim SERT
Telefon : 0212 497 00 80 / 0532 626 86 50

adam gibi cevap verilmemiş telefonda destek yerine buraya yazsanızda millet görse.

arkaaşlar sorularım benzer olabilir ama yeniden yazıyorum

%40 üzeri engelli raporu olan ve arabası olan biri trafik sigortasında ve yıllık araç vergisinde indirim alabiliyormu ?

Üst Alt