Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Su aboneligi için nasıl bir yol izlenmeli?

serka335

Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
0
su aboneliginde engelli kişinin üzerine iki abonelik olabirmi olursa bir sıkıntı çıkarmı. sayac devir için üçret alınırmı

her engelli bir abonelikten faydalanabiliyor ustune alacaginiz abonelik icin oncelikle nufus mudurlugune gidip ikametinizi o adrese almaniz gerekiyor yoksa indirimden faydalanamiyorsunuz once nufus mudurlugu sonra su abonelik muracatini yapacaksiniz
obanelik ucreti aliyorlar malesef

oturdugum evin su saati benim üzerime degil idirim#en yararlanabilirmiyim

su indiriminde deprem sigortası isteniyormu acaba

Ben iki kere taşındım ve ikisinde de deprem sigortası istemedi. Su saati de benim üzerime değildi. Yalnız belediyeye dilekçe, kira sözleşmesi ve engelli kartın fotokopisini verdim. Şu an için bir sıkıntı yaşamadım.

ben bu sene yaptırdım su saatini ,bizin ev müstakil 3 katlı tek su saati vardı haliyle indirimden yararlanamıyordum babam vefat edince su saatlaeirini ayırmamız gerekti iski her daireye ayrı su saati olacak dedi bunu üzerine ayırdık ,deprem sigortası istemiyor fakat su saatinin sizin üzerine olması gerekir sağlık raporunun fotokopisini istiyor. ilk defa abonelik olacaksa para vereceksiniz ama benim gibi eski saate yeni abonelik yapacaksanız gene para ödüyorsunuz fakat eski saatin abone parasınıda hemen orada size veriyorlar.

Su

Evet şu indirimi yapılan yerlere engelli hastamizla surunmemiz gerek bakanlığa yazin

İstanbulda su faturasında %50 indirim var ve aboneliğin engelli üzerine olmasına gerek yok aboneliğin olduğu hanede ikamet ediyor olması yeterli
İski int şb başvuralıbiliyor gitmeye gerek yok eve gelip bakıyorlar engelli raporunun fotokopisini alıyorlar o kadar.

su indirimi faydalanma şartları

su indiriminden faydalanma şartları nelerdir
2 abone üzerine olan 2 sindende faydalanabilirmi

Ata_Türk

[FONT=sans-serif]su indiriminden faydalanma şartları nelerdir[/FONT]
[FONT=sans-serif]2 abone üzerine olan 2 sindende faydalanabilirmi[/FONT]
hozgul

(Gölge)

Hayır tek abonelik için geçerli... Yüzde 40 engelli olduğunuzu raporla veya engelli kimlik kartı ile belgelemeniz yeterli...

Üst Alt