Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz ameliyatı olmalı mıyım ve doktor tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Yusufreco

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Merhaba
33 yil once yüksekten düşerek omurilikte ciddi hasar meydana geldi ve skolyoz dendi omur ilik (s) seklinde kayma var ozamanin sartlariyla platin takildi duzeltilmedi mudahale edemeyiz dokunamayiz dendi. Simdi ise omurilik skolyaz tamamen duzeltile bilinir ameliyatlar yapilmakta bir kac dr gorustum duzeltiriz zor bir ameliyat diyorlar ama bu duzeltme sana ne gibi bir fayda saglar bilemeyiz diyorlarlar. Ben yurume problemi yasiyorum aksayarak yuruyorum ama artik yurumekte ayakta durmakta cok zorluk cekiyorum eskiden boyle degildim daha rahattim. Bacakta kasilmalar titremeler artti. Dr dedigi bir sekilde yuruyorsun wc sorununyok cinsel sorunun yok bu ameliyata gerek yok diyor. Benimle ayni durumda olupta ameliyat olan varmi ve eskiye gore daha iyimisiniz. Sizce riskleri goze alip amaliyat olmalimiyim. Bana dr tabsiyeniz varmi ozelde veya devlet hastanesinde
Teşekkürler

Üst Alt