Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rehabilitasyon merkezlerinin engellilere faydası var mı?

Barisgzl1

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
18
Arkadaşlar rehabilitasyon merkezlerinin engellilere artısı veya faydası var mıdır?

Bana engelli raporumu veren psikiyatri 5 yaşındayken rahabilitasyon başlamalı demişti ondan sordum.

@Barısgzl1 engeliniz ne? Size tavsiyem bulundugunuz şehirdeki rehabilitasyon merkezlerini gezin. En iyi egitimi hangi ögretmen veriyorsa o kurumu tercih edebilirsiniz . Artısının olabilmesi için ögretmenin iyi egitim vermesi gerekiyor. Engelinizi bilmedigim için ögretmen dedim.psikologa da gitseniz kurumda iyi egitim vereni bulun derim. Tabi sizinde üzerinize düşeni yapmanız gerekiyor. Memnun kalmadıgınızda kurum degiştirebilirsiniz

@Barisgzl1 zihinsel engelliler ögretmenini seçersiniz. İşini iyi yapması önemli tabi insan ilişkilerinin de iyi olması önemli benim düşüncem. Ram a gitmeniz gerekiyor rapor için

@Barisgzl1 umarım merak ettiginiz konuda merakınızı giderebilmişimdir. Yanlış anlamadım. Rahat olun

Üst Alt