Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Polisim. 2600 ek gösterge ile emekli olursam ne kadar maaş bağkanır?

Polisamca

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Konu ilgilendirdiginden dolayi sorumu bu baslik altinda sormanin dogru oldugunu dusundum. 2 senedir psikolojik tedavi gormekteyim ve en sonunda d dilimi obsesif kompulsif tanisi verildi. Yazilarim sanirim sgk da ve sonucu bekliyorum
. emekli ol veya duz memurliga gec denilecek sanirim. ( emniyet personeliyim) yipranma payi ile 15 yil hizmetim var. Su an ek gostergem 1600 ama sanirim 3600 ek gosgerge verilirse 2600 civari bi ek gostergem olacak. Acaba bu iki ek gistergeye gore emekli olursam alabilecegim emekli maasi nedir?

Adi malul olunuyor sanirim net bilgim yok burdaki sonucta ne cikarsa mi olcak bilemedigimden sordum . İlginize tesekkur ederim. Tahmini bilen varsa sevinirim

adi malül emeklilik hakkında

Öncelikle herkese merhabalar

emniyet teşkilatında gih memurluguna psikiyatrik rahatsızlığım nedeni ile geçtim.

şu an ek göstergem 3600

göreve başlama tarihim 2004

19 yıl, 2 ay, 30 gün çalışma günüm var

PRİM ÖDEME GÜN SAYISI 8040

görevini tamamlamış bir polis memuru emeklisinden ne kadar düşük maaş alırım bu konuda bilgilendirebilir misiniz ayrıca kontrol muayenesine tabi olur muyum
herkese iyi günler dilerim

ayrıca 3.5 yıl civarı yıpranma payım var

Üst Alt