Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özgür Alanlar...

alperen

Üye
Konular
36
Reaksiyonlar
0
From : halkils <halkils@cankaya-bld.gov.tr>
Sent : Monday, May 10, 2004 10:39 AM
To : "Kursad YAVUZ" <yavuzkursad@hotmail.com>
Subject : Re: Özgür Alanlar,

| | | Inbox

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Sayın Yavuz,

Ahlatlıbel Tesislerimiz, özel bir şirket tarafından kiralanmış olup, bu şirket tarafından işletilmektedir.

Engelli olduğunuz için sizden park ücreti alınmaması gerekmektedir. Ahlatlıbel Tesislerimizin sorumlusu ile şikayetiniz hakkında görüştük. Yanlış bir işlem yapıldığını,kapıda duran görevlileri bu konu ile ilgili uyaracaklarını belirttiler.

Saygılarımla...
----- Original Message -----
From: Kursad YAVUZ
To: halkils@cankaya-bld.gov.tr
Sent: Friday, May 07, 2004 10:00 AM
Subject: Özgür Alanlar,

Merhabar Sayın Yetkili;

Ahlatlıbel tesislerinize girerken aracımın özürlü aracı olduğunu beyan etmeme karşın bizlerden ücret alındığını ifade ettiler görevli arkadaşlar.

Bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz. şartnamesinde gerçektenten böyle bir hüküm yokmudur. Bu tip yerler bizlere destek açısından özgür burakılmamışmıdır.

sevgi ve saygılarımla.

Kürşad Yavuz

Yau ne güzel, bu günlerde herkes HAKKINI ALIYOR... :)

Evet işte arkadaş suskun kalsaydı aynı düzen devam edecekti, sayesinde görevliler konu hakkında bilgi sahibi olmuş(geçte olsa)ve aynı hatayı yapmayacaklardır...

BÖYLE BİR DURUMLA BENDE KARŞILAŞMIŞTIM. ORDU DEVLET HASTANESİ OTOPARKINA ARACIMI ÇEKTİM VE YANIMA PARK GÖREVLİSİ GELDİ. MAKBUZ KESMEK ÜZEREYKEN ONA ARACIMIN ÖZÜRLÜ ARACI OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİMDE ÖZÜR DİLEDİ VE ÜCRETSİZ PARK EDEBİLECEĞİMİ SÖYLEDİ. BENDE TEŞEKKÜR ETTİM VE AYRILDIK. HAKLARIMIZI BİLMEK VE SAVUNABİLMEK ÖNEMLİ GERÇEKTENDE...

Üst Alt