Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde eğitim alan tanıdığı olan var mıdır?

ZelihaT

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Herkese merhabalar,

özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim alan engelli çocuk veya genç ebeveynlerinden tanıdıklarınız var mıdır?
Cevabınız evet ise;
rehabilitasyon merkezlerinin engelli çocuklar üzerindeki etkisini araştırdığımız bir çalışma için görüşme yapacak öğrenci velilerine ihtiyaç duymaktayız.

Görüşmeye katılacak olan kişilerin çocuklarının rehabilitasyon merkezlerine devam eden kişiler olması gerekmektedir. Bununla birlikte çocuklar için şehir, yaş, cinsiyet, engel türü vb. sınırlamalar bulunmamaktadır. Her şehirden, yaştan, cinsiyetten ve engel türünden (otizm, işitme engeli, görme engeli vb.) çocuk ve gençlerin anne veya babaları ile görüşebiliriz.

Anne veya babalardan ortalama 30 dk sürecek bir sözlü görüşmeye katılmaları ve kurum memnuniyeti, çocuklarının duygusal, sosyal ve akademik olarak yaşadıkları süreçlere ilişkin soruları yanıtlamaları beklenmektedir.

Katılımcıların ve kurumların isimleri gizlilik ilkesi doğrultusunda kesinlikle saklı tutulacaktır.

Konuyla ilgilenen kişilerin bana ulaşabilirse çok sevinirim.

Selamlar...

Özel eğitime gidip Zeliha arkadaşımızın çalışmasına katkı sunabilecek arkadaşlar olursa çok seviniriz.

Ben işitme engellilere hizmet veren bir rehabilitasyonda çalışmaktayım. Bursa' dayız. Bize gelebilirsiniz, veli ve öğrencilerle görüşmek için.

Çok teşekkür ederim ilginize...

Bu arada ben size özelden mesaj gönderemedim. İletişim için GSM numaranızı bana atar mısınız?

ben de size mesaj atma bölümünü bulamadım, fakat farklı üyeler bana mesaj atabiliyor. Mesaj uygulamanız kapalı olabilir mi?

Üst Alt