Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Oyun başlıklarını mod u olmak istiyorum

sayin kralımız zorla sokulmaya calisildiqimiz kaliplari kiracakmisiniz .. 🤣🤣🤣kalıp kırma qünü yapılacak mi ...🤣🤣🤣vatandaşın zorla sokulmaya calisildiqi kalıp üzerine bir toplantı yapicakmisiniz karşılıklı soru cevap şeklinde ....🤣🤣🤣

sayın kralımız hafta da bir qün yüz yüze isimli zorla sokulmaya calisilan kalip kırma qünü yaparmisiniz...ne var ne yok çıksın ortaya kalıplar kırılsın....🤣🤣🤣

kalıplar kirilsin ki sayin kralımız bizi olmadiqimiz kaliplara zorla sokmaya calismasin bazilari artuuukkk....inanın mağduruz sayın kralımız....

sayin kralımız zorla sokulmaya calisildiqimiz kaliplari kiracakmisiniz .. 🤣🤣🤣kalıp kırma qünü yapılacak mi ...🤣🤣🤣vatandaşın zorla sokulmaya calisildiqi kalıp üzerine bir toplantı yapicakmisiniz karşılıklı soru cevap şeklinde ....🤣🤣🤣

sayın kralımız hafta da bir qün yüz yüze isimli zorla sokulmaya calisilan kalip kırma qünü yaparmisiniz...ne var ne yok çıksın ortaya kalıplar kırılsın....🤣🤣🤣

Bunları toplantıda konuşalım çoğunluğun kararı gerek

sayın kralımız özel hayata mudahele edenlerle alakalı neler yapıcaksiniz....🤣🤣🤣sevmek suç olmaktan çikicak mi acaba ....🤣🤣🤣🤣

ben de aya gitmek istiyorum ama bir türlü fiyat konusunda anlaşamadık elon musk la ;)

tabiki olmanı isterim ben de nacizane

...haftanın konuqu isimli soru cevap şeklinde yüzyüze proqramı yaparmisiniz ilk konuk ben olmak istiyorum ..🤣🤣🤣ortada dönen abuk subuk saçma sapan şeyler üzerine....🤣🤣🤣

sayın kralımız özel hayata mudahele edenlerle alakalı neler yapıcaksiniz....🤣🤣🤣sevmek suç olmaktan çikicak mi acaba ....🤣🤣🤣🤣

Herkes sevdiğine kavuşacak inş birr mod ve

ben de aya gitmek istiyorum ama bir türlü fiyat konusunda anlaşamadık elon musk la ;)

tabiki olmanı isterim ben de nacizane

Destek için sağol

...haftanın konuqu isimli soru cevap şeklinde yüzyüze proqramı yaparmisiniz ilk konuk ben olmak istiyorum ..🤣🤣🤣ortada dönen abuk subuk saçma sapan şeyler üzerine....🤣🤣🤣

İlk konuk ta ben olacağım, üyeler mod unu tanısın

Aya yolculuk için bir uzay aracı bakıyorum

Üstadım sakın kral olmaya kalkışma indiriverirler seni:) milletin hizmetkarı ol yürüyeceksin millet yürüyecek arkandan

Üstadım sakın kral olmaya kalkışma indiriverirler seni:) milletin hizmetkarı ol yürüyeceksin millet yürüyecek arkandan

Azizim doga yazıyor, üyelere bir hizmet vereceğim şimdilik oyun bölümü modu, sonra süper mod editörlük te gözüm yok

ayy ben şaka olarak yazdım kral diye....🤣🤣🤣sayin kralimiz yildizli süper mod da olacakmisiniz ....🤣🤣🤣

ayy ben şaka olarak yazdım kral diye....🤣🤣🤣sayin kralimiz yildizli süper mod da olacakmisiniz ....🤣🤣🤣

Evet önce mod olup oyunları ele alacağım sonra süper mod olup Cafe bölümünü ele alacağım herbolokog kişiler var bunlara birinin dur demesi gerek
Şöyle, bir parça tanışırız ne kimseden akıl alır ne de kimse ye danışırım ben adamın yüzüne mertçe konuşurum nedir bu herbolokog
Her konuda üç beş msj var bilgili aydınım der
bildiği hava atmak

öyle mi yapiyolar sayın kralımız üç beş bilqi paylaşıp hava mi atıyorlar herb.koloqlar....herbokoloqlar b.ku yedi o zaman dimi sayın kralımız...🤣🤣🤣ben espiri yaparak konuşuyorum kizmiyorsunuz dimi sayın kralımız...

öyle mi yapiyolar sayın kralımız üç beş bilqi paylaşıp hava mi atıyorlar herb.koloqlar....herbokoloqlar b.ku yedi o zaman dimi sayın kralımız...🤣🤣🤣ben espiri yaparak konuşuyorum kizmiyorsunuz dimi sayın kralımız...

Korksunlar ne o öyle her konuda msj

Klavuz garga olayı bilirsin

abowww herb.koloqlar b.ku yedi ...🤣🤣🤣🤣ama siz haklisiniz sayın kralımız hava atmak nedir yanı üç beş bilqiyle...

yoo şaka yapıyorum ben...sakin yanlis anlama ...ne biliyim qulmeyi çok seviyorum espiri yapmayi falan ondan böyle şeyler yazıyorum...kızmazsınız siz sayın kralımız...

Doğa yaz sen, mod olayım bi oyun bölümü şaha kalkacak

Öyle fikirlerim var ki

...sizin qibi bir krala da ancak böyle bir soylu baskadiris yakışır...satrancta at önemli bi taştir nasıl kullanilacaqi bilinirse...L şeklinde hareket eder ...

Önündeki piyon dururken atın önemi yok, satrançta oyunu kazandıran piyon

Kötülük eden kötülük, iyilik eden iyilik bulur, demişler. Hiçbir kötülük ve iyilik karşılıksız kalmaz.

İnsanlar, hayatlarının geçmiş dönemlerinde zarar ve kötülük görmüş olabilirler. Herkes kötülüğe kötülükle karşılık verebilir. Asıl olan, kötülüğe iyilikle mukabele etmektir. Geçmiş geçmişte kalmıştır. Eskiyi kurcalamak kimseye fayda getirmez. “ Güneş battıktan sonra ağlamanın hiçbir faydası yoktur. Ancak güneş doğarken ne yapmamız gerektiğine karar vermeliyiz.”

Rivayete göre bir adamın çok sevdiği bir çocuğuyla, yavru iken bulup besleyerek büyüttükleri bir yılanı varmış. Dam, yılana her gün bir kap süt verir, yılın da bunun karşılığı olarak adama bir altın bırakırmış. Zamanla adam zengin olmuş. Hac görevini yerine getirmek istemiş. Hacca gitmeden önce karısına yılanın sütünün düzenli olarak verilmesini ve oğlunu, yılandan uzak tutmasını tembihlemiş.

Her gün yılanın getirdiği bir altına kanaat etmeyen evin oğlu, altınların tamamını ele geçirmek istemiş. Yılana sütünü verip altınları alacağı sırada, bıçağı çıkararak yılanın kuyruğunu kesmiş. Yılan kuyruk acısıyla çocuğa saldırıp onu zehirlemiş. Baba uzun süren hac yolculuğundan döndüğünde oğlunun ölmüş, yalanında yaralı olduğunu görünce Zamanla adam, oğlunun acısını unutmuş. Yılanı tekrar eve getirmek istemiş. Yılanın yuvasını bularak ona birkaç kap süt götürmüş. Yılan delikten başını çıkararak şöyle seslenmiş:

Boşuna uğraşma, sende evlat, ben de bu kuyruk acısı oldukça artık birbirimizle kolay kolay dost olamayız.
Sende evlat acısı,

Bende kuyruk sancısı

Dururken orta yerde

Dost olamayız seninle drmiş

(ben)...yoo ben haklı deqilim ...haksızım...siyasî ve dini fikirlerimi soylediqim için ben haksızım ....eqer bi qazeteci olsaydim çoktan ismim sol ölüm listesinde olurdu ...

(ben)...yoo ben haklı deqilim ...haksızım...siyasî ve dini fikirlerimi soylediqim için ben haksızım ....eqer bi qazeteci olsaydim çoktan ismim sol ölüm listesinde olurdu ...

Bazen doğruları söylemek hata oluyor durduk yere hedef olunur
Sana tepkim yok

(ben)...evet doqru fikirlerimi soylediqim için hatalı benim...hedef oldum farkındayım...bilmiyodum suç olduqunu fikirleri söylemenin... özür dilerim ben hatalıyım....

Doğa, onun için aydınlar mahkum bu düzene baş kaldırmış nice yazar
Olması sürgün bak ozan Arif ne der,
Üç gardaştık bir zamanlar üç gardaş,
O toprakta, sen zindanda, ben sürgün.
Aklımıza gelir miydi hiç gardaş?
O toprakta, sen zindanda, ben sürgün.Aynı aşkla dolu idi içimiz,
Bu vatanı sevmek idi suçumuz,
Bir kaderin kurbanıyız üçümüz,
O toprakta, sen zindanda, ben sürgün.Yıllar oldu onu yolcu edeli,
Sen hapise ben sürgüne gideli,
Demek buymuş bu sevdanın bedeli,
O toprakta, sen zindanda, ben sürgün.O çiçekti hain eller kuruttu,