Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Maviyüzler Temel Tiyatro Oyunculuğu, Film Yapımcılığı Eğitimi

Seyithan21

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Bütün Engelli Arkadaşlarımızı Bekliyoruz... Engelli Arkadaşlarımıza ücretsiz eğitim vermekteyiz..

Maviyüzler TEMEL Tiyatro Oyunculugu, Film Yapımcılığı Eğitimi (kursu)[
Eğlence ve Sanat - Tiyatro
BU EĞİTİME KATILAN HERKES KENDİ FİLMİNİN BASROLUNU OYNUYOR.
HOCALAR: Muhlis ASAN , ÖZLEM TOPTAŞ MENLİGİL
MİSAFİR HOCALAR: Bahtiyar ENGİN, Ortans KIVANÇ, Cahit KAŞIKÇILAR, Aydoğan Temel, Ali Yaylı. hem tiyatro oyunculuğunu öğreniyor hem yapımcılığı. senaryosunu yazıp, kendi filmininin basrolunu oynuyor.

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]İnternet Sitesi:
[/SIZE][/FONT]http://www.maviyuzler.com
Ofis:Zeytinburnu Atatürk Kültür Merkezi Kat:5
Yer:58.bulvar caddesi Zeytinburnu
Istanbul, Turkey
Maviyüzler Kumpanya da TİYATRO Oyunculuğu ve FİLM YAPIMCILIĞI KURSLARI
2002 yılında kurulan ve günden güne büyüyen MaviYüzler Kumpanya Gösteri Sanatları ve Eğitim Topluluğu Tiyatro Oyunculuğu ve Film Yapımcılığı kursu Yeni Dönem Kayıtları Basladı.
Muhteşem Eğitime bir cok ünlü sanatcı, Hocalar eşliğinde devam ediyor.
0 535 92 87 444 - 0 555 5700822
İletişim Yalçın Özbek.

Kurs engelliler için devlet destekli ücretsiz mi ?

Tiyatroya ilgi duyan arkadaşlar için güzel bir fırsata benziyor fakat Serkanabinin dediği gibi engellilere ücretsiz verilmesi,sertifika,diploma durumu,kursun engelli tiyatrocular için ne getirileri olacağı,devamında kursun tiyatro projelerinde engellilere ne derece yer verileceği gibi biraz daha detaylandırırsanız kursunuzun katılım şartlarını ve amaçlarını daha faydalı olabilir ilgilenecek arkadaşlar için.

minerva valam istek azim olduktan sonra herşey olur eğitim almak istiyen varsa arasın sorsun artı sertifika veriliyor

kurslar ücretsiz ve hocalar tarafından sertifikalarınız veriyorr ben kendim eğitim alıyorum şahsen

Evet pekçok imkan istanbuldaki arkadaşlarımız için maalesef.Bizde rüyasına yatalım bari ...

Üst Alt