Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulak-Burun-Boğaz uzmanı Prof.Dr.Levent Sennaroğlu hakkında bilgisi olan var mı?

Levent sennaroğluna muayene oldum
muayene ücreti:400 tl
BT isterse 225 tl
MR:300 tl
Ben timpanoplasti ameliyatı olacaktım benden 14.500 tl istedi ..hastanede 1 gün kalabiliyorsunuz.diğer günler için ekstradan ücret ödemeniz gerekiyor..yada kalacak bir yer ayarlıyacaksınız ankarada.Bilmiyorum ya bana pek içaçıcı gelmedi bu durum..

Ben 1 kez gittim kendisine. Tedavim var mı yok mu diye testler olmam için Hacettepeye şu kişinin yanına git beni söyle işlemleri yapsın gibi söyledi. Yönlendirdiği kişiyle konuşmalar yapmışlar. Ameliyatlık bir durum yokmuş. Kulaklık takacaksın dediler. Kulaklık bir fayda sağlamıyor; ama bir ihtimal işte. Çok az sensörial bir duyma kaybı var ve az buçuk kelimeleri anlamıyorum ve ayırt etmekte zorlanıyorum. Başka yok şükür. Birkaç kez testler ve konuşma terapisi yaptık yönlendirdiği kişiyle. Başka yok. Bir daha görmedim Levent Bey'i. İşinde iyi olduğu söyleniyor hep. Ben ameliyat olmadığım ve kesin bir tedavi göremediğim için bir şey diyemem. Kendisi kibar, çok titiz çalışan ve efendi birisi. Tecrübeli ve kolay anlaşılır konuşuyor ve açıklama yapıyor. O zaman 400 tl muayene verdim. Çok pahalı bence. Veren var veremeyen var. Başka iyi doktorlarda mutlaka vardır. Doktordan doktora fark vardır. Kişisel tercih sonuçta. Tüm hastalara şifalar dilerim.

Bu arada konuşmaları okudum. İnanın ki ayıp arkadaşlar. Adil arkadaş. Milleti ve doktoru tanımadan yorum yapmak hoş değil. Oysaki Levent Bey başarılı, tecrübeli, sağlam bir doktordur. Shukufe hanım. Doktorlarını sevebilirsin, koruyabilirsin, laf söyletmeyebilirsin de; yalnız insanlara şöyle böyle derseniz, şöyle böyle yaparım gibi çocukça gereksiz tehditkar konuşmak da hiç hoş değil. Herkes aynı görüşte olmayabilir. Herkes o, bu, şu doktoru beğenmek, sevmek, desteklemek zorunda da değil. Sonuçta kişisel tercihler ve yorumlar. Hoşuna gitmeyene cevap yazmazsın. Sen doktorundan eminsen, başkalarının dediklerini umursamadan sallaman gerek. Şurada güzelce konuşalım arkadaşlar. Ölümlü dünya. Bugün varız, yarın yokuz. Sağlıcakla daim kalın. Kolay gelsin.

Levent beyi...pazartesi günleri hacatepede görebilirsiniz...çok iyi bir doktor....ekibi çok iyi...ben şu ana kadar bir ücret ödemedim...kendisini bir kere gördüm...inceleme ve filmlerim çekiliyor...sonuca göre kendisiyle görüşeceğim...

para konusu ise gerçekten burada bunların tartışılması yanlış...aldığı ucret bence çok değil...ben daha özeline gitmedim...özeline gitmek istediğimde hastaneye gelmemi istedi...para içln çalışan bir doktor değil bence...herkesin duymasını istiyor...bana seni burdan duyarak gönderecem dedi....dünyalar benim oldu....

karabye

Ne şikayetten dolayı ameliyat oldunuz Levent beye. 3,5 yıl olmuş şimdiki durumunuz nedir? Benim otoskleroz rahatsızlığım var ve hızlı ilerliyor.kararsizim,çaresiz hissediyorum, ameliyat olmalı mıyım bilemiyorum

Markina

Ameliyat olmalısınız çünkü otoskleroz orta kulaktaki kemikcikden sonra iç kulağa doğru yayılıyor geç kalmadan ameliyatınızı olun ve kurtulun , geç kalırsanız ameliyat olmak isteseniz dahi yapmazlar.

Hacettepede gorev yaparken beraber kulak ameliyati yapardik.konusunda uzman kisidir.muayene ucretleri 400 500 tl civari.piyasaya gore normal.yuklu miktarda ameliyat ucreti isterler.parayi hacettepeye yatirdiginizda %60 ini hacettepe keser %40 ini doktora verir.paket sistemleri var.fiyat standarttir.doktorla gorusup farkli ameliyat kodunu girdirip fiyati dusurebilirsiniz.

Son düzenleme:
Kusura bakbayin oylesine forma girdim. Ben koleasteatom ameliyati oldum levent beye. Allah a şükür hicbir sıkıntım yok. Ben 7 sene düşündüm ameliyat olmak icin. Bulundugum ilde gitmediğinim doktor kalmadi. Ankara izmir dolastim en son levent beyde karar kildim. Velhasıl can tatlıymış. Para kismina gelince birsey diyemem. Cevremde ayni ameliyati 3 kere olupta sagligina kavusamayanlari gorunce... Allah yardimcin olsun

Levent beyin şu anki muayene ve otoskleroz ameliyat ücretini bile var mı?

anestezi18
Merhaba. Artık hacettepede ameliyat hiç yapmıyor mu doktor bey, biliyor musunuz?

Üst Alt