Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kombine alımlarında engelli indirimi sağlanıyor mu?

efe0334

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba Bir Sorum Olacak Sizlere Ben Beşiktaşlıyım Ve Kombine Almak İstiyorum Kombine Alımında Engelli İndirimi Sağlanıyor Mu %40 Engelli Bir Vatandaşım Kombine Alımında İndirim Sağlanır Mı Sağlanıyorsa Yüzde Kaç İndirim Sağlanıyor Bilen Varsa Cevap Yazarsa Sevinirim

Beşiktaş'ı bilmem ama ben Eskişehirspor'un maçlarına bedava gidiyordum. Yalnız maçtan önce her maç için kayıt yaptırmak gerekiyordu. Kombine için böyle bir uygulama var mı bilmiyorum. Muhtemelen olmayacağını tahmin ediyorum ama yine de kulübü arayıp bir sormak lazım.

Merhaba, ben de Beşiktaşlıyım. :) Bildiğim kadarıyla maalesef engelliler için kombine bilet indirimi yok. Fakat "Passolig" varsa, maçlara kulüp sayfasından başvuru yapabilirsin; bilet çıkarsa maça gidebilirsin. Hatta refakatçi de götürebilirsin ama Passolig'i olması şartıyla.

Üst Alt