Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kıymetim bilinmiyor diyen bayanlar; Buyrun Başlık Testine.

Nescafe

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Başlık paranızı buradan hesaplayarak, müstakbel damat adaylarınızı ve muhtemel taliplilerinizi bilgilendirebilirsiniz. [FONT=Calibri][SIZE=3]www.baslikparam.com/[/SIZE][/FONT] :)
1.NOT:Tamamen espri amaçlıdır.Yanlış anlaşılmasın diye belirtmek istedim.:)
2.UYARI:Sonuç sizin özelinizdir.Sevdikleriniz ve samimi olduklarınızdan başkasıyla paylaşmayınız.:)
3.TAVSİYE:Sonucu alır almaz erkeklerin başının etini yemeye başlayabilirsiniz.:)

hesaplama sonuc vermedi çok yüksek sanırım:):)

[FONT=Helvetica Neue]267 400 :D Keşke yemek yapmayı bileydim zorlardım biraz daha piyasayı herhal :D[/FONT]

Bizlerde hesaplasak nolacak yani :D itiraf ediyorum hesapladım 32.400 :D

;) aklımda bi rakam yok ama bu az geldi sanki

Benim ki 187.800TL çıktı... Gidip cinsiyet mi değiştirsem? :p

Başlık paranızı buradan hesaplayarak, müstakbel damat adaylarınızı ve muhtemel taliplilerinizi bilgilendirebilirsiniz. [FONT=Calibri][SIZE=3]www.baslikparam.com/[/SIZE][/FONT] :)
1.NOT:Tamamen espri amaçlıdır.Yanlış anlaşılmasın diye belirtmek istedim.:)
2.UYARI:Sonuç sizin özelinizdir.Sevdikleriniz ve samimi olduklarınızdan başkasıyla paylaşmayınız.:)
3.TAVSİYE:Sonucu alır almaz erkeklerin başının etini yemeye başlayabilirsiniz.:)

Nescafe ederim paha biçilemez not kare kökünü hesaplıyorum başına bela almak isteyenler buyursun desem kısmetime mani olmam değil mi nes pes sana ben başlık parasına gidersem kapının önüne bırakılırmıyım nes tamam sustum senin kadar kibar birine ettiğim geyiklere bak yahu Nuh'u nes

hahahaaaa süpersin anatolia çok güldüm çokkk verme bacım

103500 TL olarak hesaplanmistir... :) Hahahah

[SIZE=1] [/SIZE]
[SIZE=1]11 Kasım 2014 gunku piyasa verileri dogrultusunda,
[/SIZE]​
[SIZE=1] [/SIZE]
[SIZE=1] bilgilerini girmis oldugunuz kisinin Baslik Parasi [/SIZE]​
[SIZE=1] [/SIZE]
[SIZE=1] 69100 TL olarak hesaplanmistir...

:eek:

başlık parasımı kaldı :D :D :D
[/SIZE]
[SIZE=1] [/SIZE]

piyasa değerlerine göreymiş :) kuruşu kuruşuna hesaplamaz mı :)) bir de. essahtan bir iş yapıyormuş gibi :) kur hesabını da yapsalarmış

Üst Alt