Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kira sözleşmesi bitmeden başka bir eve taşınmak mümkün mü?

sokr@t

Aktif Üye
Konular
89
Reaksiyonlar
61
Kira sözleşmem 5 mart 2024 te sona eriyor yani daha 5 ay var ancak bir akrabamın evine taşınacağım konuştuk anlaştık kira sözleşmesinden günü gelmeden kurtulmanın bir yolu var mı ? Nasıl feshedilir ?

sokr@t

Benim 3 aylık kira verirken Burdur dan TOKAT a taşınmıştım. (TAYİNİM TOKAT a ÇIKMIŞTI) Ama ben şehir değiştirmiş OLDUM.
TAM OLARAK SENİN DURUMUNU BİLMİYORUM BEN.

@ayDÜNYAvazo aynı şehirde olan akrabamın evine taşınacağım kira sözleşmesi de mart 2024 te bitiyor ne yapsam ev sahibine ev aldım kredi ödüyorum falan mı desem nasıl kurtulsam sözleşmeden bilemedim .

sokr@t
yahu sagır degılsınkı:eek:bıpolarsın
ev sahıbınle konusursun kıvrım kıvrım kıvranacagına
bu zamanda evden kıracı cıkacak daha ne ıstıyor
pahalıya kıraya verır
ısten cıktım maasım yok dıye yalan atkı daha ıse yarasın
guzelce ıyılıkle anlasmanın yolu duyan kulakla daha kolay

evını sana kıraya verdı dıye esaret altına almadı herhalde

@GRAHAM BELL ev sahibiyle konuşacağım ancak tamam çık git önemli değil falan demesinden öte bu işi yazıya dökmek istiyorum çünkü sözleşme mart 2024 e kadar erken çıktı gitti diye arkamdan dava açmasından korkuyorum bunun tedbirini almam lazım bunu nasıl yapacağım bunu da söyler misin tutanak falan mı tutacağım nasıl olacak ?

daha olmadı yokmu ev arayan nasılsa evler yetmıyor muhakkak ev lazım olan vardır cevrende arkadaslarına fılan haber sal
eve kıracı bulmaya bak
mahkemelerde ugrasmak kolaymı sanıyorsun sen
bırde evıne kıracı gırdıgını ıspat etmek zormudur
adam durupdururken ıyınıyetle evden cıkan kıracıyla ugrassın
sen param yok akraba evıne gececegım dıye tatlı dılle anlattıktan sonra kıra parası derdıne duser adam

Üst Alt