Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kifoz ameliyatı hakkında Youtube videosu çekeceğim soruları alıyorum

OmurilikSomunu

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar herkese selamlar ve her ne derdi varsa geçmiş olsun şimdiden😊
10 gün önce Numune hastanesinde prof.Şevki Erdem hocaya kifoskolyoz ameliyatı oldum herşey çok şükür yolunda gidiyor.Bu ameliyattan önce tüp mide ameliyatı dahil birkaç operasyon geçirdim ama yaklaşık 7yıldır bu ameliyatı olmam gerekiyordu internetteki ve gündelik hayattaki bilgi yetersizliği ve kirliliğinden dolayı cesaret edememiştim.Neyse gözümü kararartıp girdim ameliyata.Ameliyata girmeden önce bir söz verdim kendime eğer sağ salim çıkarsam insanların kafalarındaki soru işaretlerini giderecek bir ışık olacak YouTube videosu çekicem dedim sadece bir kız arkadaşın videosu var çünkü.Sizden isteğim aklınızdaki soruları benimle paylaşın biraz kendime gelince kamera karşısına geçicem bir zamanlar benimde gözümde büyüttüğüm herşeyi sizinle beraber aydınlatıcam.Hatta engelli raporu alabilir miyim onuda merak ediyorum o konularıda hep beraber kamera elimde bütün aşamaları sizlerle paylaşıp bir rehber video hazırlamak istiyorum sizlere(Hayatımın merkezi haline getirmeyeceğim bu kanalı sadece birkaç video atmak niyetim)korkularınızı aklınıza takılan ne varsa sorarsanız not alıyor olacağım.Allah hepimize şifa versin.Birlikte çok güçlüyüz 😊

Geçmiş olsun, ben de 13 yıl önce Şevki Erdem hocam tarafından ameliyat edilmiştim. Çok tatlı ve işinde çok iyi bir insandır. Acil şifalar dilerim. Böyle bir kanal açmakla iyi yapmışsın, benzer durumdaki insanlara rehberlik edeceğini düşünüyorum. :)

çok geçmiş olsun. bende kifoskolyozdan 2005 yılında ameliyat oldum. ismini duyunca gözlerim dolar derin duygular. Allahım kifoskolyoz olan herlese şifa nasip etsin.

Üst Alt